reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki luty 2013

Akuku to musi być fasola:) innej opcji nie ma:) ten drugi też będziesz robiła? Może jutro z rana zrób:)
 
reklama
Akuku mi temp. spadła a jednak test wyszedł pozytywny i brzuch mnie boli od wczoraj tak jakbym zaraz miała dostać okres.Ja mialam test z rossmanna pink express.

Powtórze test jutro albo w poniedziałek i umówie się do lekarza.
 
Patuska nawet nie wiesz jakbym chciala :-)
Ale ja czuje ze @ sie zbliza wielkimi krokami :-( :-(
To dopiero 12 jest wiec jeszcze do wieczora ma.duzo czasu...

na pocieszenie zrobilam dzis rafaello :-) ktos chetny?? Zapraszam :-)
Wieczorkiem chyba znajomi przyjda.
Obiad zrobilam posprzatalismy chatke na blysk I zaraz wychodzimy.
Dzieci tez sprzataly :-) umyly lustro I kurze u siebie w pokoju :-) slodziaki moje :-)
Myslalam ze jak sie poruszam to @ szybciej przyjdzie a tu nadal cicho...

Dobra smigam do pozniej.
 
Ja chcę, ja chcę!! No ale mi chęci narobiłaś...:)

Jestu tu jakaś obyta z testami owulacyjnymi? Bo mam pytanko:)
 
paulinka88 ja miałam dwa razy testy owulacyjne, takie z allegro, zaczełam robic chyba 2 dni po okresie-i nie było nic widac z dnia na dzień pojawiała sie kreseczka a dokładnie 14 dni po najwyrażniejszej przyszła @, przy kolejnej próbie kreseczki były mało wyraźne -zdecydowanie jaśniejsze niż te które uzywałam za pierwszeym razem, ja właśnie czytam o witaminach i specyfikach bez recepty :) chyba skurze się na olej z wiesiołka-bo z tym śluzem to u mnie problem jest suszy zazwyczaj, i może tą "maca" ale to i tak podobno działa przy długotrwałym stostowaniu...

( no dobra -może spróbuje jeszcze z tymi nogami do góry "po"heheheh)
 
CZy po owu ta kreska od razu znika? Czy jest jeszcze jakiś czas i jak długo?

Bo do mnie doszły testy Owu bodajże w 27 dc. Tak w ramach treningu zrobiłam sobie. Oczywiście negatywny był aczkolwiek kreska nawet dosyć wyraźna, dwa dni póżniej znowu zrobiłam i ta kreska byłą trochę jaśniejsza niż poprzednia, a dzisiaj jest 33 dc i kreski nie ma. @ również? Owu się przesunęła?
 
reklama
no właśnie jescze się kreska utrzymuje kilka dni a nawet lekka do końca może być, gdzieś czytałam że czasem testy owu działaja jak testy ciazowe i mogą już wykazywać zafasolkowanie-ale sama nie wiem czy to tak naprawde...
 
Do góry