reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Akuku u mnie też spadek i też nie testowałam, bo bez sensu. 36,65, więc nie ma szans. Ale wiedziałam, że tak będzie chociaż humor lekko popsuty.

Aha i to nie prawda, że cień cienia na teście wywołuje tylko ciąża.. Torbiele też. hociaż ta druga opcja zdarza się rzadko:)
 
Hej dziewczynki :)

paulinka88 dziś wlasnie jedziemy do tesco na zakupy to wypatrze te tesciory o których piszesz ( Pepino) i wypróbujemy jutro.

Akuku a powinnac zrobić tescior Kochana, a nie zalamywac się spadkiem tempki. Nie wierze, ze w ciąży każdy dzień jest taki sam, każdy musi być na +, bo w Naszym zyciu nic nigdy nie jest takie samo.Wczorajszy cien cienia nie mugl raczej swiadczyc o torbieli ani o zblizajacym się @ prawda ? Cien cienia według mnie oznacza tylko i wyłącznie ciaze, wiec nie załamuj się, @ nie przyszedł wczoraj, jak dziś nie przyjdzie to jestem pewna ze ciaza, także wylez się dziś w lozku, a jutro wypoczeta i z pozytywnym nastawieniem smigiaj robic tescior :happy2:

patu$ka wydaje mi się, ze to pozostalosci po lutce mogą być, bo bralas ja dopochwowo tak? Jeżeli bylby to grzybek nie wierze, ze lekarz nie zauwazylby początku rozwijającej się infekcji, wczoraj mialas już te grudki czy dopiero dziś ? Tantum Rosa jest bardzo dobra ale tez mogę poleci Ci Lactacyd, bo sama go używam, cokolwiek zaczynalo się dziac, od razu go stosowałam, i po 2-3 stosowaniach przechodzi w niepamięć. Wiem, ze z Lactacydem możesz robic sobie lekkie kapiele wodne co by się wszystko dobrze wymoczylo :happy2:
A brzuch może Cie bolec rownie dobrze ze stresu Kochana wiec się nie martw. Od paru dni myślisz o czyms innym ?Pewnie nie, wiec staraj się nie denerwować i nie myslec negatywnie, bo jak tam w srodku dzidziolek się rozwija, to jemu stresy niepotrzebne :blink:Glowka do góry,zobaczysz ze @ nie zawita.

kasiol przykro mi, ze @ się pojawil :-(A już miałam nadzieje, ze Tobie tez się udało. Szkoda, ale tak jak mówisz, trzeba obmyslic plan działania i naszykować się psychicznie na marzec, bo wiosenna pora wszystko rodzic się lubi, wiec pozostaje Nam nadzieja,ze Nasze fasolki jeśli nie chcą się zrodzić teraz to w ciepełku już nie będą mieć zadnych - ale.

czekoladka21gratulacje :)

Ja dziś czuje się trochę lepiej niż wczoraj, choć w gardle klucha i katar z nosa zaczal się lac. Grubt ze goraczka spadla :|
Czekam wlasnie az Ł. się dobudzi, zjemy sniadanie i lecimy na zakupy, Ł. wymyslil, ze chce sobie kupic buty na wiosne,juz mi nawet je pokazywal (olaboga, gdzie faceci maja gust).Olce musze kupic jakies tenisówki do biegania po szkole, bo swoje obecne zryla już praktycznie cale.
A wczoraj kupiłam Nam do pokoju rolety. Ł. się uparl na zakupo rolet Dzien Noc na pewno wiecie jakie to, bo od jakiegoś czasu modne się staly. Zgodzilam się, choć okna w dużym pokoju mamy na wschod także slonca na prawde nie mamy dużo, no ale facetowi nie przegadasz.
 
Ostatnia edycja:
Patuska, pamietaj,ze taki sluz sie moze tez w ciazy pojawic. Nie denerwuj sie od razu.

A propos grzybkow, ja tez sie wiecznie meczylam. Co i raz grzybek. Pomogla rada starej pani doktor, ktora powiedziala, zebym starala sie podmywac tylko woda, a jesli rzeczywiscie potrzebuje czegos uzyc to zwyklego mydelka, najlepiej szarego, nie zeli do higieny intymnej. I wiecie co? Nie wierzylam, ale od lat sie trzymam jej zasady i od lat zadnej infekcji :) Zadnego tantum rosa, lactovaginali itp.nie stosuje.
 
nuuuska tak dopochwowo 2x2 no dopiero dzis zauwazylam te grudki no mowie wam jak mak tak rozsiane,i nie to zeby w bialej wydzielinie a jaby w wodzie, tez dziwilo mnie to jak nigdy...brzuch przestal bolec jak na razie,ale mam zaparcia od dwoch dni...


katherinne powiem ci ze uzywalam z ziaji plynu do higieny,potem zmienilam na plyn z bialego jelenia i tak jak stosowalam tak problemow nie bylo,ale znou sie skusilam na ta ziaje i uzywam moze z tydzien i znowu sie cos dzieje,mam szare myslo wiec znowu do niego wroce...wiece przy tej lutce to dwa razy dziennie sie podmywalam przed kazda tabletka moze za duzo... kupie dzis lactovaginal bo bardzo mi pomogl i zaczne stosowac a w piatek kaze sie dokladnie obejrzec;-)
 
Patuśka ja niegdy lutki nie brałąm więc nie umiem Ci pomóc... Chociaż myślę, że duża szansa, że to pozostałość po niej...
Zapomniałam czekoladce pogratulować- gratuliję kochana- spokojnych 8 miesięcy życzę:)
Mam pytanie do Was dziewczyny- jak się nie uda i jednak wredna i złośliwa @ przyjdzie to przenisicie się na marzec czy zostajecie?
 
Patuśka ja niegdy lutki nie brałąm więc nie umiem Ci pomóc... Chociaż myślę, że duża szansa, że to pozostałość po niej...
Zapomniałam czekoladce pogratulować- gratuliję kochana- spokojnych 8 miesięcy życzę:)
Mam pytanie do Was dziewczyny- jak się nie uda i jednak wredna i złośliwa @ przyjdzie to przenisicie się na marzec czy zostajecie?

Nie no nie zamykajmy watku...ja mimo wszystko tu i tu bede dzialac,nawet jak sie zafasolkowalam to bede was odwiedzac,pocieszac,gratulowac,i czasem bure tez dac jak bedziecie zle nastawione;-)
 
Zrobilam test ale z trzeciego sikania tylko wczesniej nic nie pilam I jest slabiutka kreska...tylko test innej firmy ale tez paskowy...
Brzuch I plecy przestaly bolec calkowicie znowu... Kurde moj organizm sie ze mna bawi.
 
reklama
Zrobilam test ale z trzeciego sikania tylko wczesniej nic nie pilam I jest slabiutka kreska...tylko test innej firmy ale tez paskowy...
Brzuch I plecy przestaly bolec calkowicie znowu... Kurde moj organizm sie ze mna bawi.

Mowie ci ze zaciazylas! Tobie test pokazuje a mi nie i jednak nadzije sa... Nie ma @ jest nadzieja!

Swoja droga czemu odstawilas lutke? Bo chyba nie bez powodu bralas?

Bylam na cyklu stymulowanym CLO od 5-9 dc. i luteine od 16-25 dc
 
Do góry