reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Patuska a kiedy masz termin @??
fajnie super ciesze sie oby to bylo to :-)

Kurcze ja nie wiem czy jutro testowac czy odpuscic I poczekac :-)
U mnie plamien brak wczoraj byly dzisiaj juz nie... Oooby to byl ciaza :-)
 
reklama
ja na dzis mam @ ostatecznie jutro.

Ja cykle mam 27-28 dni. Dawno nie mialam 30 dniowych chociaz takie byly ale to dawno z poltorej roku temu...a tak od roku to te 27-28 ostatnie dwa byly 26 dni.


No ja czekam wole jednak te dwie kreski. Chyba ze @ przyjdzie ( akysz @! ):-):-)
 
patu$ka a myslisz, ze niedzielne poranne testowanie byloby bez sensu ? Nie wiem czy poniedzialowe nawet cos da, bo przy zarachach moze roznie wyjsc :-( co do tego co Ci sie "leje" to tez mam taki wlasnie bialo- mleczny sluz od paru dni. Nie za duzo ale jest.

90_natka w niedziele wyczolgam sie z lozka i zamierzam isc na modly zeby @ mnie ominela szerokim lukiem w tym miesiacu i w przyszlych tez :happy:
 
patu$ka a myslisz, ze niedzielne poranne testowanie byloby bez sensu ? Nie wiem czy poniedzialowe nawet cos da, bo przy zarachach moze roznie wyjsc :-( co do tego co Ci sie "leje" to tez mam taki wlasnie bialo- mleczny sluz od paru dni. Nie za duzo ale jest.

90_natka w niedziele wyczolgam sie z lozka i zamierzam isc na modly zeby @ mnie ominela szerokim lukiem w tym miesiacu i w przyszlych tez :happy:


Mozesz sprobowac,ale widzisz ja dzis mam termin @ test negatywny a endo 18mm macica lekko rozpulchniona,lekarz mowil ze poziom wzrostu hcg jest rozny, i najlepiej testowac wg jego straej szkoly to tydzien po spodziewanej @ bo toz e testy wykrywaja 6 dniowa nawet ciaze to bujda na kolkach...wg niego oczywiscie. A najlepsza byla by beta ale to do wiekszego miasta trzeba by jechac (30km) wiec lepiej te dwa trzy dni poczekac i zatestowac zwyklym testem.
 
No wlasnie. Betke to u mnie nie problem byloby zrobic, gorzej jeslibym np betke zrobila we wtorek a w srode przyszedl @...jezusie chyba bym sie zalamala.
A Twoj Ł. juz wie?? :happy: Na pewno tak szczesliwy jak Ty, choc w sumie jeszcze nie ma z czego, ale sam fakt tego ze nie masz @ i cala reszta jest wystarczajacym powodem to radosci bo to tylko dobrze wrozy. Dzis wypada 11-12 dzien po owulacji.
 
No wlasnie. Betke to u mnie nie problem byloby zrobic, gorzej jeslibym np betke zrobila we wtorek a w srode przyszedl @...jezusie chyba bym sie zalamala.
A Twoj Ł. juz wie?? :happy: Na pewno tak szczesliwy jak Ty, choc w sumie jeszcze nie ma z czego, ale sam fakt tego ze nie masz @ i cala reszta jest wystarczajacym powodem to radosci bo to tylko dobrze wrozy. Dzis wypada 11-12 dzien po owulacji.

JA zadzwonilam do niego jak wyzlam z gabinetu,nie mogl uwierzyc myslal ze go wkrecam,a po chwili mowi tak "jak nie pije to dzis sie chyba nawale" wrocil z pracy i mowi do mnie " Kocham Was" tak sie wzruszylam swieczki w oczach,ale zaraz go sprowadzilam na ziemie ze cieszyc sie bedziemy pozniej. A teraz spi,chyba z wrazenia:-D
 
Patuska az mi sie oczka zmoczyly :-) fajnie Ci m powiedzial :-)
Moj m jak zobaczyl ta druga slaba kreseczke to sie tak usmiechnal ze nie musial nic mowic :-) I mnie utulil I sie cieszyl, a ja mu na to ze moze sie okazac ze nie ma.ciazy, ze musimy czekac... aaa...
wiesz ja bym zatestowala za dwa dni :-) bo przyrost hormonu od implantacji to ok. Dwa trzy dni :-)
Ale ja Ci powiem ze ja sama sie boje jutro zatestowac :-) najchetniej bym poczekala jeszcze ze dwa trzy dni hehehehe, ale z drugiej strony juz powinno wyjsc.
No nic zobacze jak jutro tempka :-)
 
Ostatnia edycja:
Patuska az mi sie oczka zmoczyly :-) fajnie Ci m powiedzial :-) wiesz ja bym zatestowala za dwa dni :-) bo przyrost hormonu od implantacji to ok. Dwa trzy dni :-)
Ale ja Ci powiem ze ja sama sie boje jutro zatestowac :-) najchetniej bym poczekala jeszcze ze dwa trzy dni hehehehe, ale z drugiej strony juz powinno wyjsc.
No nic zobacze jak jutro tempka :-)

no ja jutro tez mam zamiar sprawdzic tak teoretycznie rano jak z tempka choc calego cyklu nie meirzylam tylko kilka razy ale w porownaniu z tamtymi co kiedys bede jakos to mogla porownac...
 
reklama
A ja mam jeszcze 5 testów w domu i kolejnych 10 idzie:) Na następny cykl będzie:) A jak jutro temperatura nie spadnie to też zatestuję- a co mogę poszaleć:) Chociaż i tak wiem jak będzie...
 
Do góry