reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Tez dobrze spalam ale niestety trzeba bylo wstac :zawstydzona/y: Jestem wsciekla normalnie, bo zabiegi zostaly dzis odwolane, wiec mogla spokojnie isc do domu, ale nie bo szef zarzyczyl sobie ze on o 14 chce jakies babce zrobic krotki zabieg i ze mam czekac.....nosz kurde ! W domu po calym tygodniu mam kupe roboty, a tu jeszcze siedzie jak ciol bez celu teraz :no:

natka ladnie Ci kochana zaczyna temperatura stabilizowac.
 
reklama
paulinka watpie zeby z tego pochrzanionego cyklu cos wyszlo, sadze ze ta temp. moze byc wynikiem tego, ze powoli juz dochodze do siebie i z samopoczuciem lepiej. Moze po prostu wraca do normy :blink:
Ale tak, rzeczywiscie i u Ciebie byl skok o 0,2 st w 7 dniu po :blink:heh w ogole zauwazylam zbiezniosc ;D zobacz sobie moja i Twoja temp od 2 dnia po owulacji. Inne wartosci, ale wykres identyczny :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
paulinka wiesz ja wiem ze one dzialaja, czuje to. Przyklad chociazby karoli u Niej ziolka potrafily z cyklu typowo bezowulacyjnego wywolac owulacje w 27dc a to jest na prawde cos. Nie wiem czy dzieki Nim uda mi sie zajsc w ciaze czy nie, ale wiem ze na pewno bede je pic, bo zaszkodzic nie zaszkodza, a mimo wszystko wykresy mialam bardzo ladne, i podczas brania Castagnusa i odkad pije ziolka. Tylko ten jakis taki porypany na calego, ale to juz podejrzewam zasluga tylko CLO...:baffled:
 
Hej kochane :*

Nuuuśka wykres faktycznie pokrecony i to zapewne tak jak piszesz przez te "przygody" z CLO. Ale miejmy nadzieję, że mimo wszystko pokręcony= ten szczęśliwy :-) tempka robi się coraz bardziej obiecująca- ale nic już nie mówię żeby nie zapeszyć ;-)

Miłego wieczoru :-)
 
Witam.

Testy wypróbowałam z ciekawości. Wczoraj dwa, dzis jeden. Da dwie kreski ale testowa jasniejsza. Czyli negat. Za to zaczyna sie pojawiac śluz płodny. Zobaczymy czy kreska ściemnieje.

Nuuuuska - jak ty w ciązy nie jestes to ja angielska królowa jestem ;) Wierz mi, czasem ma przeczucia w pewnych sprawach ;)

.......

Ale dzis nerwa na Aguske zaliczyłam......Az mi wstyd....Ale doprowadzila mnie do krawędzi, bo zamiast powiedziec co jest nie tak to wyje o byle głupstwo..... Ehhhh.....szkoda gadac. efekt taki że się zryczała i śpi od 19:00 (zwykle zasypia 22-23). Ciekawe o której wstanie.........
 
tysia oj nie mow hop bo sie okaze zes krolowa i co wtedy ?? :wściekła/y: W ciazy to na pewno nie, temperatura robi co chce, wykres zaliczony do pochrzanionych bardzo ! i niech juz sie skonczy :no: A Ty dzialaj kochana jak juz śp sie pojawia, krecha pewnie zciemnieje w przeciagu najblizszych paru dni :)

natka chcialas powiedziec - robil sie :ninja2: gory skaliste sie zaczynaja robic, no ale juz blizej konca niz poczatku :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej :*

Nuuuśka i tak tempka nadal na poziomie wyższych :-) także nic nie wiadomo czy rzeczywiście z cyklu nici :-)

Tysia ja z testów nie korzystam i nigdy nie korzystałam więc na ten temat się nie wypowiadam... Ale skoro śluz płodny to owu zapewne na dniach :-)
 
Do góry