reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

natka ja sie nie nastawiam w ogole na ten cykl. Za tydzien o tej porze pewnie bede Wam pisac, ze wlasnie @ sie pojawila :blink:
Za to Twoja temp. bardzo ladna, mimo ze to I faza, ale bardzo ladna, stabilna :happy2:

Milego dzionka :*
 
reklama
Ja mialam piekny szklisty lsuz wczoraj bardzo plodny dzis zniknal...nawet nie wiem czy owu dzis czy kiedy miala byc.. Nie interesi mnie to.

Powiem Wam ze tyle razy ile sie kochalismy w ten weekend dawno sie nie kochalismy (chodzi o ilosc) ale jak sie nie mysli ze trzeba bo czas to jest inaczej...

Nuuska mi sie Twoj wykres podoba.
 
Paulinja patuska ma dzis 15 dc tylko tempki nie mirzy.

Patuska dobrze robisz, nie mysl, kochajcie sie z przyjemnoscia. Pozdrawiam i caluski sle.

Ja wczoraj zrobilam troche zakupow dzieciowo mamusiowych...
Milego wieczoru
 
hej:)
u nas aktywny dzień:)
wczoraj myslałam ze mi przeszło, za to dziś od nowa chyba mnie rozłada, wiem ze powinnam isc po antybiotyk ale... zobacze jeszcze jutro:)
dziewczyny czas pokaże czy w tym miesiącu znów bedziemy sie wspólnie cieszyc:) więc niech leci:)
 
hej dziewczynki :*

Ja tylko na chwilke, nie bede miec dzis zbytnio czasu w pracy zeby zajrzec.
Za wszystkie z Was trzymam mocno kciuki zreszta sama dobrze wiecie :happy2: paulinka fatum przerwala wiec teraz musi byc dobrze, predzej czy pozniej ale musi i ja w to wierze :)

Milego dzionka :*
 
Doberek :*

Paulinka tak jak Akuku pisala ja mam dzis 16 dc wiec wczoraj owu powinna byc....:)


A fatum napewno sie przerwie ja w to wierze :)

Milego dnia :*

Bede popoludniu
 
He he ale ja jstem zakręcona:) No to Patuśka trzymam &&&&&&&&&&&&&&
dobrze, że nie mierzysz- chyba łatwiej tak odpuścić:)
Kasiol Nuuśka za Was też nieustające&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
witam dziewczynki popoludniowo.

Cicho sie u Nas zrobilo ostatnio. Mam pytanie, natka wiem ze pisalas, ale przepraszam umknelo mi. Jutro biore ostatnia tabletke Luteiny. W jakim czasie po jej odstawieniu powinna pojawic sie @ ? Bo czytalam rowniez, ze jesli sie stara o dziecko przed odstawieniem jej powinno sie skontrolowac najpierw wynik testu ciazowego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry