reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
ja tez jestm na + :-D chociaz niech jednej sie uda bedziemy mialy z czego sie cieszyc:tak: trzymam &&&&&&&&&&&& zeby jutro kreska byla duuuuuuuuuzzzzzzzzzzzooooooooooo ciemniejsza:rofl2:
 
Widzicie cos ?? Ja widze moj m widzi...

No rzeczywiście delikatnie widoczny, ale cień jest! Moim zdaniem jest wynik pozytywny :) ale myślę, że powtórz jutro dla pewności :))

kasiol
też tak mam czasami z tym mrowieniem... niby wszystko jest ok, ale to mrowienie się powtarza od czasu do czasu. I od jakiegoś czasu mam też takie dziwne uczucie w podbrzuszu - takie "ciągnięcie" w dół, nie wiem jak to określić w sumie.. nie jest to jakiś wielki ból czy dyskomfort, ale jednak się pojawia... w czwartek mam zamiar poprosić gina żeby jeszcze raz sprawdził co i jak, bo coś czuję, że jednak nie jest wszystko dobrze :(

patu$ka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) daj później znać co i jak! :)
 
Cześć dziewczyny ja jutro testuje choć nie robie sobie żadnej nadziei bo chyba się nie udało.Wczoraj bolał mnie strasznie lewy jajnik.Piersi mnie nie bolą(bardzo żadko przed okresem może 2 razy odczuwałam w życiu) tylko wyszły mi takie grubsze żyły na nich ale to chyba nic nie znaczy.Także nie mam nadziei.Niestety.
 
No rzeczywiście delikatnie widoczny, ale cień jest! Moim zdaniem jest wynik pozytywny :) ale myślę, że powtórz jutro dla pewności :))

kasiol
też tak mam czasami z tym mrowieniem... niby wszystko jest ok, ale to mrowienie się powtarza od czasu do czasu. I od jakiegoś czasu mam też takie dziwne uczucie w podbrzuszu - takie "ciągnięcie" w dół, nie wiem jak to określić w sumie.. nie jest to jakiś wielki ból czy dyskomfort, ale jednak się pojawia... w czwartek mam zamiar poprosić gina żeby jeszcze raz sprawdził co i jak, bo coś czuję, że jednak nie jest wszystko dobrze :(

patu$ka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę :) daj później znać co i jak! :)


ja mrowienia nie odczuwam ale klucie taki i skurcze...
No mam nadzieje ze pojade na ta wizyte i @ sie troche wstrzyma...bede miec chociaz pewnosc ze wtedy pecherzyk pekl i wszystko sie odbylo jak nalezy...
 
Nuuśka podoba mi się:)

Akuku jutro też może być jeszcze cień cienia, ale za trzy dni to zobaczymy śliczną drugą kreseczkę:) Gratuluję:)
Patuśka, a Ty kiedy masz wizytę, bo zapomniałam:(((
 
No to trzyam kciuki:) He he jak będziecie dwie brzuchatki to się lista ładna zrobi:) Tylko trochę nas mało na tej liście... Część dziewczyn gdzieś po drodze zniknęła...
 
reklama
No to trzyam kciuki:) He he jak będziecie dwie brzuchatki to się lista ładna zrobi:) Tylko trochę nas mało na tej liście... Część dziewczyn gdzieś po drodze zniknęła...


Akuku ma wieksze szanse, bo jej pokazalo cien cienia,a mi od razu z grubej rury..ale zobaczymy co sie bedzie dziac na dniach:tak:
 
Do góry