reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Widze na tescie jakas kreseczke cien ciena, ale praktcznie pod kazdym kontem...
Nie wiem narazie uwazam test za negatywny... I czekam na cos nie wiem na co.
Tempka skoczyla lekko do gory.
 
reklama
Widze na tescie jakas kreseczke cien ciena, ale praktcznie pod kazdym kontem...
Nie wiem narazie uwazam test za negatywny... I czekam na cos nie wiem na co.
Tempka skoczyla lekko do gory.

Cień cienia często jest na początku jak jest małe stężenie hormonu w moczu! :) Więc ja myślę że jednak Ci się udało :)) kiedy powtarzasz test dla pewności?
 
kasiol a ilu dniowe masz cykle? Kiedy powinna przyjść @?

tak różnie:) myslałam że wczoraj,a cykle mam od 23 do 32-zdarzyło sie raz , ale juz dwa dni temu zauważyłam śluz jakis przekrwiony, potem cisza i wczoraj wieczorem znów więc pewnie juz nadchodzi:( brzuch pobolewa...może w kwietniu się uda :)
dziewczyny- macie coś takiego jak mrowienie jajnika? ja odczuwam to od jakiegoś czasu-i nie wiem czy zabardzo się w siebie w słu****e czy cos nie tak, byłam w listopadzie u gina ale ta mnie zbyła zbadała manualnie i powiedziała że wszystko ok, troche się tym martwie-bo ten miesiąc mielismy naprawde mega intensywnych starań-jeden dzień właściwie odpuściliśmy i znów pudło w dodatku takie dziwne mrowienie-i to teraz przed @, wczesniejsze miesiące juz też czasami czułam
 
Kasiol.powtorze jutro jak @ nie przyjdzie... Kurde jakby nie koglabyc ta kreska albo ciemniejsza albo wcale :/:/
Ja sie staram od poltorej roku I tez z marnym skutkiem :/:/
Trzymam kciuki by @ do Ciebie nie przyszla.
Ja tez wczoraj mialam plamienia tylko brazowe a dzis jak na razie czysto.
 
akuku moze sie udalo...trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&

U mnie pudlo,jedna krecha... juz nie mam nadziei (ale sie nei zalamuje) i czekam na @ chyba ze na wizycie cos tam sie wykluje... cycki bola niemilosiernie ale brzuch milczy,moze to jakis felerny test nie wiem...Ale juz sie nie nastawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
paulinka88 maly czarny kudłaty - może Spike

Agaawa oj my tez kochamy koty, raz ze wlasnie tak jak piszesz, zwierza to bezproblemowe, ale przede wszystkim to chyba jedne z niewielu zwierzat ktore nie sa dla Nas, tylko my jesteśmy dla Nich :laugh2:Podejrzewam, ze Desperado w poprzednim zyciu był królikiem, bo zachowania ma obledne - potrafi się wylozyc na plecach lapkami do góry,caly się skuli i tak lezy czekając na swojego człowieka az wreszcie zauważy i pokizia :laugh2:Agaawa a Ty już po @ czy jeszcze czekasz ?

Akuku cien cienia według mnie może oznaczac jeszcze niski poziom hormonow, ale jednak wydaje mi się e powinnac powtórzyć bo jak dla mnie to taaak! :happy: Oj trzymam strasznie kciukasy za Ciebie Kochana a jak tempka?

patu$ka poczekajmy do wizytki u gina, może dzidzia jest ale poziom hormonow jeszcze tak niski ze tescior tego nie wychwytuje, tez tak może być. Nie załamuj się dopóki nie będziesz mieć 100% pewności.Nie wierze ze zadnej z Nas się nie uda w tym miesiącu. Ja testuje w niedziele, ale po wtorkowym negatywnym teście jakos zludzen brak.

kasiol a to mrowienie masz często? Może warto do ginka się wybrać, niech zrobi Ci usg, bo kiedyś miałam cos o czym piszesz tylko mrowienie dotyczyło lewego jajnika, mrownienie było ciagle praktycznie i jak później się okazało, dwie torbiele na lewym jajniku się pojawily :/ ale wyleczyłam je szybko, w ciągu niecałych dwóch miesięcy się wchlonely całkowicie.
A tescior robilas ? Bo wiem, ze mrowienie jajnika może być jednym z objawow ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry