reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Mam ruskie pierogi w zamrażalce:) mój mąż uwielbia więc zawsze robię dużo i mam zapas:) a ja bym sobie zjadła dżem:) Ale ostatnio robiłam tort z musami i wszystko zużyłam:((((((((
 
reklama
Nuuuśka, mnie osobiście uczyli, że 18 wyższych temp może sugerować ciążę, przy 20 dniach można mówić o pewności. Specjalnie wyciągnęłam sobie takie opracowanie, które dostałam, żeby sprawdzić czy dobrze pamiętam. Ale szczerze mówiąc sama nie wiem jak to traktować bo miałam kiedyś 23 dni wyższych temp a w ciąży niestety nie byłam... ale też być może tak że w różnych opracowaniach podają różną ilość dni wyższych temp skoro patu$ka mówi o 16stu :)
 
Ja w kwestii kocich zalotów to totalnie zielona jestem... Mój kot, który został u rodziców był zbyt leniwy na marcowanie:) Ale kot mojej babci jak poszedł się marcować to po 3 latach wrócił:) I się jeszcze kocisko obraziło, że babcia miała już nowego kota:)))


90_natka wpisz się kochana na listę:)
 
Ostatnia edycja:
patu$ka wykastruj amanta :) Marzec jest ogolnopolskim miesiacem kastracji i sterylizacji kotow. W prawie kazdym miescie sa lecznice, ktore wspolpracuja w tej akcji dzieki czemu mozesz taki zabieg wykonac za pol darmo, choc jesli chodzi o kastracje kocurow sam zabieg i tak nie jest drogi bo u Nas kosztuje ok.90zl z podaniem antybiotyku na ranke. Wiadomo, ze po zabiegu kocio jest otumaniony i wyglada jak pijany, ale szybko dochodzi do siebie :) Dodatkowo atutem kastracji jest fakt znaczenia terenu, ktory u kocurow w okresie wiosennym moze sie nasilac, a potem u niewykastrowanych bardzo trudno zwalczyc ten przykry nawyk. Mocz kota jest bardzo ciezki w usowaniu, musisz miec specjalne preparaty. Nasze trzy kociaste sa wyciachane, raz ze to dwa kocury i jedna kotka, ale tez dlatego ze na prawde staly sie spokojniejsze. Wiadomo, ze sam zabieg nie zmieni charakteru zwierzecia bo ten ma jeden na cale zycie, ale znacznie obnizy poziom hormonow, a my dzieki temu zyskamy kochanego miziaka ( z lekka nadwaga :rofl2:).Dlatego mioge na prawde polecic kochana taki zabieg.W razie czegos chetnie Ci pomoge radami :*
 
Ostatnia edycja:
Patuska bardzo mi przykro ze o pierwsza dzidzie tak dlugo staranka trwaja...

No coz rok staralismy sie na wlasna reke a od stycznia z pomoca lekarza...

Co do tempki,macie racje rozne ksiazki roznie podaja...

Mnie plecy bola czesto,bo mam skrzywiony kregoslup w odcinku piersiowo-ledzwiowym i to bardzo...rehabilitacje nie pomogly,a na zmiane pogody czy @ daje nie samowicie o sobie znac...ale maz czesto masuje takze daje rade,boje sie bardziej co bedzie w ciazy jak juz brzuszek bedzie wiekszy,zastanawiams ie czy to nie jest wskazaniem do CC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulinka88 ja w tym cyklu już nie mam nadziei, test w poniedziałek był negatywny, a dziś już 57 dc... Więc czekam na @ i testować już nie będę :( a kiedy ta @ przyjdzie to pojęcia nie mam...

Patu$ka z tego co wiem problemy z kręgosłupem mogą, ale nie muszą być wskazaniem do CC
 
Ostatnia edycja:
No coz rok staralismy sie na wlasna reke a od stycznia z pomoca lekarza...

Co do tempki,macie racje rozne ksiazki roznie podaja...

Mnie plecy bola czesto,bo mam skrzywiony egoslum w odcinku piersiowo-ledzwiowym i to bardzo...rehabilitacje nie pomogly,a na zmiane pogody czy @ daje nie samowicie o sobie znac...ale maz czesto masuje takze daje rade,boje sie bardziej co bedzie w ciazy jak juz brzuszek bedzie wiekszy,zastanawiams ie czy to nie jest wskazaniem do CC

Nuuska wlasnei zastanawialam sie czemu on mi w kotlowni podsikuje...mimo ze na korytarzu ma mkuwete z duza iloscia zwirku...No wlasnie mielismy go wykastrowac ale takschodzilo,ale ja wymiekam powoli z jego zalotami,ale moj Ł broni kota bo to tez samiec ;-);-);-)
 
Patuśka na pocieszenie Ci powiem, że mnie kręgosłup boli po cc... Po wkłuciu ze znieczuleniem zrobił się jakiś zrost i du...a blada- boli czasami jak cholera... Poza tym mam migreny z wymiotami także pamiątka po cc, zszycie na zmianę pogody i jak za długo stoję to tak boli, że kroka zrobić nie mogę. Ogólnie poród i połó szybki i bezproblemowy, ale pamiątek za dużo zostało... Drugi raz przed cc będę się bronić rękami i nogami...
 
reklama
hah kocie zaloty taaaa....:-D Nasz kot kiedys poszedl w dluga doslownie, wyskoczyl z okna w starym jeszcze mieszkaniu i zniknal. Wrocil po 3 miesiacach. Caly napuszony, brudny jak szlak ale jaki zadowolony :-Dsmialam sie, ze pozaliczal co sie dalo i wrocil na swoje wlosci :rofl2:
paulinka88 troszke tych Waszych pierogow bo u mnie nikt poza mna nie jada pierogow, sami miesozercy :sorry2:
 
Do góry