reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

LISTA: (cytujemy wpisujemy i akceptujemy);-)

Paulinka88...............6.03.2013 (3)
Akuku.....................8-9.03.2013 (16)
Nuuuśka.................11.03.2013 (4)
Patu$ka................. 8-9.03.2013 (15)




 
reklama
Kochana Jajniki i (.)(.) bolały tak gdzieś od 12 do 18 dc. Potem bolały w okolicach 25-27 dc i to bardzo. Myślałam, że to na @, ale teraz znowu cisza. Trochę podbrzuszę zaboli od czasu do czasu, a poza tym nic. myślę, że owu się przesunęła. Test owu robiłam dzisiaj i 27 dc oba negatywne. na obu są kreski dwie, ale jedna dużo jaśniejsza. Testów wcześniej nie robiłam, bo przyszły dopiero w 27 dc.
 
ok czyli od jutra nastawiam sobie budzic o 6 i mierze codziennie i zapisuje. Jak bede miec juz jakikolwiek wykres chocby z tygodnia to Wam pokaze. patu$ka kiedys pisala ze staly wzrost temperatury przez kilka dni moze sugerowac o ciazy. Zobaczymy, pomierze jutro i napisze ja wstane.
Bede trzymac kciuki Akuku jutro rano, a noz wyjda dwie kreseczki, a jesli nie, nie martw sie, w marcu podzialamy znowui na pewno sie uda, zobaczysz :)

Tak 16 wysokich temp. po owu moze swiadczyc o ciazy...a nie musi...
U mnie pms pelna para,juz maz zaliczyl mala zjebke w sumie za nic,aj szaleje nie ma co....
 
He he szkoda, że na naszej liście zaciązonych nie ma, bo by nas na duchu podnosiły:) Wam Akuku i Patuśka fosolka się już należy z urzędu jak chłopu pole:) Ktoś tam na górze chyba zaspał:)
 
Patuska to widze ze tyle samo sie staramy... I ten sam dzien spodziewanej @
Hehe

Mnie tez dzis bolam brzuch jak na @ potem minelo I przed chwila mialam silne klucie po lewej stronie podbrzusza I minelo.

A piersi lekko bola wieczorami glownie, ale nie jakos mocno.
 
Mnie też wieczorem najbardziej:) i plecy-konkretnie kręgosłup w okolicach nerek- to boli tak bardzo, że czasami muszę leżeć, bo bół okropny. Mikołaja podnieść nawet nieraz nie mogę. Byłam na nastwianiu, ale pomogło na dwa dni...
 
Patu$ka ja tez dzis cos rozdrazniona bylam ze hej,ale w sumie poki co przeszlo. Tak jak pisze paulinka, w ciazy tez sa nastroje i humorki wiec wiesz :tak: Ja bym tam pochuchala jutro na tescior bo cos mi sie wydaje, ze moga sie dwie krechy ujawnic.
Za niedlugo zmykam do domku, i tak sie usilnie zastanawiam co by tu zjesc na kolacje :rolleyes2: zeby bylo szybko, ale i dobre :-D jaka mam ochote na ruskie pierogi nie macie nawet pojecia :szok:

paulinka88 co do nastawiania, we wtorek bylam z ta moja szyja u Naszego ortopedy. Mialam tylko przyjsc zdjecie pokazac, a ten mi tu mowi - Prosze sie polozyc i rece luzno. Musialabys widziec moja mine....jezusie jak to boli ! Cyk w jedna strone az strzeli, cyk w druga, a potem jakies kosmiczne nastawianie i naciaganie kregoslupa. A na sam koniec zadowolna ze glowa na miejscu uslyszalam na odchodnym zebym tak sie nie cieszyla bo to trzeba min, 30 razy powtorzyc zeby byl efekt.:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Patu$ka ja tez dzis cos rozdrazniona bylam ze hej,ale w sumie poki co przeszlo. Tak jak pisze paulinka, w ciazy tez sa nastroje i humorki wiec wiesz :tak: Ja bym tam pochuchala jutro na tescior bo cos mi sie wydaje, ze moga sie dwie krechy ujawnic.
Za niedlugo zmykam do domku, i tak sie usilnie zastanawiam co by tu zjesc na kolacje :rolleyes2: zeby bylo szybko, ale i dobre :-D jaka mam ochote na ruskie pierogi nie macie nawet pojecia :szok:

paulinka88 co do nastawiania, we wtorek bylam z ta moja szyja u Naszego ortopedy. Mialam tylko przyjsc zdjecie pokazac, a ten mi tu mowi - Prosze sie polozyc i rece luzno. Musialabys widziec moja mine....jezusie jak to boli ! Cyk w jedna strone az strzeli, cyk w druga, a potem jakies kosmiczne nastawianie i naciaganie kregoslupa. A na sam koniec zadowolna ze glowa na miejscu uslyszalam na odchodnym zebym tak sie nie cieszyla bo to trzeba min, 30 razy powtorzyc zeby byl efekt.:eek:


Ja to sie az boje zatestowac...jak mi wyjdzie jedna krecha to az odechce mi sie isc do lekarza jutro...a jak ta @ sie pojawi to ja nie wiem rozniose chalupe:-D:-D:-D I podejrzewam ze sie oberwie komu popadnie...hihi..

Wiecie co od kilku dni walcze z kotem,wiecie marzec nastal, a to mlody kocur 10 miesiecy prawie i mu sie chce ciagle biefga za kazdym i by chcial sobie rzecz jasno mowic bzyknac:-):-) Miauczy jak glupi...juz nie wiem co robic
 
Do góry