reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

No własnie Akuku poki @ nie przyjdzie mozesz sobie gdybac, ale mam nadzieje, ze ominie Cie szerokim lukiem :)
Strasznie do bani sie dzis czuje, gardlo pali od srodka i ogolnie czuje sie tak jakby mnie ktos obuchem strzelil w glowe :baffled: Pogoda strasznie zdradliwa niestety jest
paulinka88 a Ty juz @ dostalas bo sie pogubilam kochana :blink::blink:
 
reklama
Wczoraj miała być, ale jej nie ma. Temperatura za to urosła- może nie jakoś bardzo, bo do 36,80, ale to znaczy, że raczej na @ sobie jeszcze poczekam... właśnie lista Nam by się przydała Nick i data @, no i ewentualnie który cykl starań...

To może ja pierwsza:

Paulinka88...............6.03.2013 (3)
 
Paulinka, Nuska no niby tak, ale ja w poprzednich ciazach plamien nie mialam.
No zobaczymy.musze czekac I tyle.
Nuska ja tez sie dzis zle czuje :-( teraz mi troche lepiej jak pospalam ale jak sie kladlam to tak zimno mi bylo I nie przyjemnie :-(
 
Wczoraj miała być, ale jej nie ma. Temperatura za to urosła- może nie jakoś bardzo, bo do 36,80, ale to znaczy, że raczej na @ sobie jeszcze poczekam... właśnie lista Nam by się przydała Nick i data @, no i ewentualnie który cykl starań...

To może ja pierwsza:

Paulinka88...............6.03.2013 (3)

to czemu tesciora nie zrobilas jeszcze ? moze mamy sie z czego cieszyc :happy: Ja chyba z ciekawosci zmierze sobie jutro tempke, i tak zaczne codziennie. O ktorej mierzysz? czy jezeli np bede codziennie mierzyla w granicach 7-8 bedzie ok, czy lepiej podzialac z budzikiem i stala pora ?

Nuuuśka.........11.03.2013r. (4) :)

Akuku ja czuje ze wirus jakis sie do mnie przyplatal niestety :/ Jak jutro nie bedzie @ to testujesz , czy jeszcze czekasz ? Ja pozostaje w mysli niedzielnego testowania i poniedzialkowego zeby sie upewnic jasno na tak - lub nie. Choc nie biore tej pierwszej opcji pod uwage jak mam byc szczera. Niestety cos czuje w kosciach, ze w tym miesiacu staraczki Nam sie nie poszczescilo :(
 
Ostatnia edycja:
Paulinka a mierzysz tempke regularnie ?? Codziennie o tej samej porze zanim wstaniesz z lozka ??
ile dni jestes po owulacji? Masz jakis wykres ? Spojrzalabym :-)
Jakby ktoras mogla mnke dopisac bobja z telefonu
Ostatnia @ 8.02 powinnam dostac 8-9.03
Cykl stranan 16 chyba :/:/
 
Nuska lepiej z bidzikiem :-) ja mam rozny wzrost w ciagu godziny kilka razy sprawdzalam :-)
Mjerze codziennie o 5 rano I ide dalej spac az dzieci obudza :-)
A I moja tempka jest niska o 5 mam 36.6 a na poczatku bylo ok. 36.7 mam dwa miejsca po przecinku ale mniej wiecej tak to wyglada.
A np. O 6.30 mam 36,8..36,9
 
Ja jutro zatestuje bo jak bedzie negatyw to juz wiem ze na @ mam czekac I przestane sobie wmawiac a moze jednak...
 
LISTA:

Paulinka88...............6.03.2013 (3)
Akuku..................8-9.03.2013 (16)
Nuuuśka................11.03.2013 (4)

Test robiłam wczoraj popołudniu i negatywny. Ja mierzę codziennie o 6 rano- nastawiam budzik, mierzę i idę dalej spać:) Wykres mam, ale niekompletny, bo zaczęłam mierzyć na serio dopiero jak doszedł termometr owulacyjny. Więc tak naprawdę za dużo nie mówi, bo nie ma temperatur początkowych... Obserwacja cyklu - enpr.pl
 
Paulinko bo po poludniu to mogl hormon nie wzrosnac. No faktycznie malo wykres pokazuje, a wiesz kiedy mialas owulacje ?? Bo moze Ci sie @ spozna bo wlasnie owu sie opoznila...
 
reklama
ok czyli od jutra nastawiam sobie budzic o 6 i mierze codziennie i zapisuje. Jak bede miec juz jakikolwiek wykres chocby z tygodnia to Wam pokaze. patu$ka kiedys pisala ze staly wzrost temperatury przez kilka dni moze sugerowac o ciazy. Zobaczymy, pomierze jutro i napisze ja wstane.
Bede trzymac kciuki Akuku jutro rano, a noz wyjda dwie kreseczki, a jesli nie, nie martw sie, w marcu podzialamy znowui na pewno sie uda, zobaczysz :)
 
Do góry