reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
witam.

U nas w tym m-cu nici z dziecka. @ przylazła w 29 DC...... Takze zaczynamy kolejny miesiąc...Ruszamy tez z budową wiec mam nadzieje ze zajme troche glowe innymi sprawami to moze sie w koncu uda.
 
tysia123 chyba na prawde zaczynam wierzyc, ze luty będzie dla Nas pechowy:no: Na pewno teraz będziesz się mogla oderwać, wiec nie będziesz az tyle o tym myslec - to dobrze zrobi Twojej glowie i samopoczuciu. Ja niestety nie mam zadnej odskoczni jak na razie a szkoda, bo mysle ze to bardzo by pomoglo.
Ide zaraz z mloda do szkoły, brzydka pogoda dziś. W nocy deszcz padal, nie wiem jak teraz bo nie potrafie dojrzeć z okna.

Wczoraj doszłam do wniosku, ze może my cos robimy nie tak, może wcale owulka nie jest wtedy kiedy ja przewidujemy, może pomijamy w Naszych wyliczeniach jakiś jeden wazny dzień - ten najważniejszy :confused: Bo nie wiem już jak to rozumieć, wiem ze rzadko kiedy udaje się za pierwszym razem, ale za czwartym już powinno, nie mowiac, o staraczkach starających się już kilkanaście cykli.
 
witam.

U nas w tym m-cu nici z dziecka. @ przylazła w 29 DC...... Takze zaczynamy kolejny miesiąc...Ruszamy tez z budową wiec mam nadzieje ze zajme troche glowe innymi sprawami to moze sie w koncu uda.


Tule mocno;-) No coz moze marzec okaze sie szczesliwy??? Oby... Mnie dzis boli brzuch jak cholera, wiec chyba to @ puka... Kurcze juz nie wiem co robimy zle, jutro wizyta u ginka jesli nie zdazy sie ta @ pojawic do popoludnia...A jak sie pojawi to dooooooooopaaa i jedziemy od nowa... Dzis robie swoje pierwsze golabki,musze sie nauczyc zawsze szlam do mamy na dol zanosilma co trzeba i mi zrobila,ale dzis sprobuje sama. Pewnie nie wyjda jak mamy no ale bede muec satysfakcje
 
Patuśka będą jeszcze lepsze, bo Twoje własne:)) Ja wczoraj robiłam swoją pierwszą w życiu ogórkową:) Tak za mną chodziła, że nie dałam rady i wieczorem zrobiłam:) A dzisiaj potrzebuję przepisu na bigos:):):)

Tysia tulę i trzymam kciuki za następny cykl.
Ja też oczekuję na @. Miałą być wczoraj, ale jej nadal nie ma. I do tego od dwóch dni temp zamiast spadać to rośnie, więc się naczekam...
 
tysia 123- przykro mi, wiem co czujesz, choc nowy cykl nowe nadzieje !!!
ja też cierpliwie czekam-choc juz nastawiłam się na porażke, wczoraj zauważyłam śluz z krwią i już myslałam , że @ przyszła ale na razie cisza, nic od tego incydentu -a ze to był wczoraj 28 dc to raczej mało prwdopodobne zyby była to inplantacja i pewnie -przedbiegi przed prawdziwa @... tez nie wiem co robimy nie tak :(
paulinka 88 -może choć Tobie kochana się uda, tempka wysoko:) jest szansa:)
 
Tysia przykro mi

Paulinka hmm to jak nie przyszla to moze juz nie przyjdzie ?? Tymbardziej ze tempkabrosnie. Trzymam kciuki I zrob tescik :-)

Patuska powiem Ci ze jak zrobisz sama to beda Ci baaardzo smakowac :-)
Tylko tak.Ci powiem ze jak chcesz zageszczac sosik to najpierw wyjmij golabeczki.zeby sie kluski nie porobily :-)

Hmm bigos ?? Ja wkaladam zawsze, kapuste kiszona, badz dodatkowo swieza I pol na pol :-)
Do tego karkoweczka, kielbaski jakies, boczek , troszke musztardy, miodu ,sliwki , winka czerwonego, ziele angielski licie laurowe, mozna dac troche koncentratu.. No misz masz I sa dokladasz co chcesz bedzie dobry.
Podobno najlepszy jak gotuje sie kilka dni ale ja najbardziej lubie ten pierwszego dnia :-)
Tylko miesko nakpierw trzeba podsmazyc osobno :-)
 
Akuku u Ciebie jak równiutko:) I dziękuję za przepis. Miodu niestey nie mam. Muszę jechać do wujka...

U mnie raczej nie fasola tylko jakieś przesunięcie... Niestety nie czuję się fasolkowo, w sumie to teraz taka trochę cisza u mnie:(
 
reklama
Paulinko czuc sie nie musisz :-)
A ja zauwazylam jakies brazowe plamienie wiec sie @ zaczyna :-( tylko czemu tempka nie spadla ? No trudno pewnie jutro spadnie...
 
Do góry