reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Ja nie mam bezdotykowego termometru tylko do ucha.. a jak mi sie wydaje ze zawyza to sprawdza elektrycznym lub rteciowym.
 
No właśnie tak mi się wydaje, że chyba zawyża... a mierzę bo się boję, że jej gorąco i żeby się nie przegrzała. W domu mamy dziś 31 st :/ ja najchętniej chodziłabym nago to co dopiero taki maluszek, jej to musi być gorąco... mierzę jej temp z 15 razy dziennie :p niech już będzie chłodniej :)
A mierzyłam później w pachwinie i miała 36,8 (pod paszką po chwili 36,7). Za to bezdotykowy uparcie pokazuje 38 :/

A jak tam u Ciebie? Skurcze są?
 
Natka nie mierz temperatury bo sie zaorasz kobito! Skoro kark nie jest goracy to jest ok. Mala musi przetrwac upaly i tyle. Dawaj czesto cyca by sie nie odwodnila ;)

A u mnie skurcze nieregularne.. ahh moglaby juz sie zdecydowac na wyjscie mala pipka.
Mam wrazenie jakbym miala do konca zycia w ciazy chodzic.
 
Akuku no właśnie sprawdzam kark i jest ciepły, ale na pewno nie gorący, spocona też nie jest. O dawaniu cyca to już lepiej nie mówić bo cały czas wisi w te upały ;) ale położna mówiła, że w razie czego można dać jej 10-20ml wody to jak już cyce mega nie będą dawać rady to na pewno tej wody dostanie.
Spokojnie, na pewno mała się zdecyduje! Choć rzeczywiście daje Ci popalić tymi skurczami, już tyle czasu z nimi chodzisz.. ale to już zapewne kwestia dni i Alunia będzie z Wami :)
 
Natus jak jiz bedziesz chciala dac wode to najlepiej ze strzykawki. Ale lepiej nie dawac wcale :) zreszta sama wiesz co robic ;)

A ja mam skurcze..ale sie nie ciesze puki nie bede pewna ze to te wlasciwe.. czekam az bedzie mooocno bolalo ;)
 
Wiem, wiem że ze strzykawki :) już mi nawet położna dwie zostawiła w razie czego.

I jak tam u Ciebie?? Rozkręciło się coś? Trzymam kciuki :)

Ja dziś nieprzytomna :p moje dziecko to jest chyba mały oszust ;) dwa razy "piła" po 20min z przerwą też około 20 min i w związku z tym wydaje mi się, że wcale nie piła tylko udawała :p a ostatnio nie umiem już stwierdzić czy połyka czy nie (bo na początku to wręcz było słychać jak połyka hehe).
 
Natka tamte skurcze poszly w las..po czym w nocy mnie obudzily bosniejsze.. ale co z tego jak rano ucichly.
Teraz mnie plecy bola okresowo i skurcze lapia vo jakos czas
. Jednak nadal czekam czy sie cos rozkreci.

Ja to chyba sobie sama cc zrobie! Mam dosc..
 
Oj akuku wierzę, że masz już dość... ale Wam córcia robi fałszywe alarmy... ja też na końcówce miałam już wszystkiego dosyć. No ale samopoczucie po cc nie było zbyt fajne więc ja bym jednak sama sobie tego cc nie robiła hehe ;) lepiej mimo wszystko poczekać ;)
 
reklama
Do góry