reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Właśnie z tym pomoc :p
Ale czy to możliwe? Ja się ogólnie czuje jakbym miała mieć @ i nawet dzisiaj sobie mówiłam,ze mi się chyba szyjka opuszcza i ze to znak ze @ idzie
 
Hej poswiatecznie. Trochę was staram się czytać bo w coś z jesteśmy u teściów ale w końcu w sobotę w nocy wracamy do domku a ja już doczekać się nie mogę [emoji16][emoji16][emoji16] jednak wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
Oczywiscie ogromnie gratuluję dziewczynom którym się udalo a widziałam że posypało się trochę kreseczek [emoji846] strasznie wam zazdroszczę. U mnie dzisiaj aplikację pokazuje 12dpo ale wydaje mi się że nie miałem owu. Okres powinnam dostać czwartek lub piątek więc zobaczymy. W ogóle zawsze piersi bolały mnie zaraz po owu i zazwyczaj aż do okresu a w tym cyklu piersi zaczęły boleć raptem 2 lub 3 dni temu i ogólnie czuje się spokojniejsza ale ja obstawiam tutaj tylko działanie castagnusa lub przypadek. Ciążę wykluczam bo tak jak mówię wg mnie owu nie było a w tym okresie niby płodny który pokazywala aplikacją faktycznie kochalismy się aż 3 razy i później dopiero wczoraj więc nawet jeśli owu się przesunela to w tym czasie seksow nie było.
 
reklama
Do góry