reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A jest miękka czy twarda? Długo badasz szyjke?
Położenie szyjki w ciągu dnia potrafi się zmieniać [emoji846]
w 25 dc robiłam :)
Nie dziękuje żeby nie zapeszyć,bo dla mnie dalej to nie realne i nawet od jakichś 2h stałam się znawca mojej szyjki macicy bo dalej uważam ze jest opuszczona jak na @ [emoji14]
Zaraz zwariuje tu xD
 
reklama
Czy u niektórych też w trakcie cykli testy LH szaleją w sensie owu przychodzi w różnych dniach ? W ostatnim cyklu pik LH 16 dc a teraz 12 dc a kreska testowa identyczną albo nawet ciemniejsza niż kontrolna.. tylko że ja nie mam żadnych objawów owu zawsze po śluzie mniej więcej można było poznać.
 
Hej poswiatecznie. Trochę was staram się czytać bo w coś z jesteśmy u teściów ale w końcu w sobotę w nocy wracamy do domku a ja już doczekać się nie mogę [emoji16][emoji16][emoji16] jednak wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
Oczywiscie ogromnie gratuluję dziewczynom którym się udalo a widziałam że posypało się trochę kreseczek [emoji846] strasznie wam zazdroszczę. U mnie dzisiaj aplikację pokazuje 12dpo ale wydaje mi się że nie miałem owu. Okres powinnam dostać czwartek lub piątek więc zobaczymy. W ogóle zawsze piersi bolały mnie zaraz po owu i zazwyczaj aż do okresu a w tym cyklu piersi zaczęły boleć raptem 2 lub 3 dni temu i ogólnie czuje się spokojniejsza ale ja obstawiam tutaj tylko działanie castagnusa lub przypadek. Ciążę wykluczam bo tak jak mówię wg mnie owu nie było a w tym okresie niby płodny który pokazywala aplikacją faktycznie kochalismy się aż 3 razy i później dopiero wczoraj więc nawet jeśli owu się przesunela to w tym czasie seksow nie było.
U mnie też dzisiaj 12dpo 😁 cycki też mnie rozbolały dopiero dwa czy trzy dni temu. Nigdy nie wiadomo kiedy się mogło udać a nadzieja zawsze jest więc pozostaje tylko czekać 😉
 
reklama
Do góry