reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mój mąż bierze Fertilman i jest bardzo zadowolony, w jednej tabletce jest wszystko co powinno być. My mamy tą zwykłą opcję aby za suplementować ewentualne braki, jest jeszcze opcja plus ale już dużo droższa. W lutym ma się wybrać na badanie nasienia więc zobaczymy jakie tam wyjdą wyniki. Mówi, że czuje różnice ale nie wiem czy to nie jest bardziej różnica psychologiczna magicznej niebieskiej tabletki 🙈 ale na pewno lepszy wariant niż łykania kilku tabletek 😉
Właśnie też się nad tym zastanawiałam, może faktycznie teraz spróbujemy fertilman. Zależy mi na tym, żeby wszystko było w jednej tabletce, bez brania dodatkowych suplementów. Ewntualnie cynk bo w większości jest mała dawka 🙂

Mam jeszcze pytanie- ostatnio mój mąż zwrócił uwagę na to, że od chwili, kiedy zaczął brać suplementy jego nasienie zrobiło się bardziej gęste i przy wytrysku sprawia mu ból. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, dopiero od ok miesiąca a suplementy bierze ok 2-3msc.
Czy Wasi Panowie też tak mieli? Czy to jest normalne?
 
reklama
Właśnie też się nad tym zastanawiałam, może faktycznie teraz spróbujemy fertilman. Zależy mi na tym, żeby wszystko było w jednej tabletce, bez brania dodatkowych suplementów. Ewntualnie cynk bo w większości jest mała dawka 🙂

Mam jeszcze pytanie- ostatnio mój mąż zwrócił uwagę na to, że od chwili, kiedy zaczął brać suplementy jego nasienie zrobiło się bardziej gęste i przy wytrysku sprawia mu ból. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, dopiero od ok miesiąca a suplementy bierze ok 2-3msc.
Czy Wasi Panowie też tak mieli? Czy to jest normalne?
A jakie brał suplementy? Raczej nie jest to normalne jeśli pojawił się jakiś ból, być może czegoś brał zdecydowanie za dużo i ta sperma stała się zbyt gęsta 🤔 najlepiej było by sprawdzić poziom witamin i zapytać się nawet lekarza rodzinnego 😉
 
A jakie brał suplementy? Raczej nie jest to normalne jeśli pojawił się jakiś ból, być może czegoś brał zdecydowanie za dużo i ta sperma stała się zbyt gęsta 🤔 najlepiej było by sprawdzić poziom witamin i zapytać się nawet lekarza rodzinnego 😉
Na początku brał Fertistim 1xdziennie + 1tabl cynku 15/25mg przez miesiąc. Teraz gdy się skończyły to zaczął przyjmować Prosper M (dostałam od ginekologa jeden listek na próbę) i właśnie już się kończy więc chcemy kupić coś nowego, stąd było moje wcześniejsze pytanie jaki suplement wybrać. Ale nie ukrywam, że trochę się zestresowałam tym jego bólem. Nigdy wcześniej tak nie było. Wiecie jak to jest z facetami i lekarzami... uważa, że to nie jest powód żeby iść do lekarza. Myślicie, że branie suplementów może mieć taki efekt?
 
Na początku brał Fertistim 1xdziennie + 1tabl cynku 15/25mg przez miesiąc. Teraz gdy się skończyły to zaczął przyjmować Prosper M (dostałam od ginekologa jeden listek na próbę) i właśnie już się kończy więc chcemy kupić coś nowego, stąd było moje wcześniejsze pytanie jaki suplement wybrać. Ale nie ukrywam, że trochę się zestresowałam tym jego bólem. Nigdy wcześniej tak nie było. Wiecie jak to jest z facetami i lekarzami... uważa, że to nie jest powód żeby iść do lekarza. Myślicie, że branie suplementów może mieć taki efekt?
Może to nie mieć nic wspólnego z suplementami. Być może pojawił się stan zapalny albo jakieś uczulenie ale niestety lekarzem nie jestem. Ale nie bagatelizujcie tego i koniecznie zadzwońcie do lekarza, nie ma sensu na darmo się stresować 😉
 
Cześć dziewczyny, wracam do Was po 3-miesięcznej przerwie (musiałam oczyścić trochę umysł bo już za bardzo do głowy dostawałam 🤦🏼‍♀️) cały czas działamy z mężem, wybił nam w grudniu 18 cykl starań z czego 4 cykl z monitoringiem u gin. Z każdym kolejnym nieudanym mam ochotę się poddać, ale przychodzi owu i jakoś dziergamy dalej 🙈

Jedynie obecny cykl mam jakiś dziwny. Tzn w 12dc byłam na monitoringu, był już ładny pęcherzyk wiec wzięłam zastrzyk, w 15 dc pecherzyk był już pęknięty wiec jak co miesiąc zaczęło się czekanie czy @ przyjdzie... wczoraj powinnam dostać okres ( biorę luteinę i zawsze przychodził jak w zegarku przy braku ciąży ) no ale wczoraj cisza. Dziś rano zaczęło się bardzo delikatne plamienie wiec pomyślałam ze przyszła @ i się rozkręci... no ale jest wieczor i nic z tego tylko delikatne brązowe plamienie... przyznam ze jeszcze nigdy, w żadnym cyklu tak nie miałam... zawsze po max 2h @ się rozkręcała a teraz nic🤷🏼‍♀️ Któraś z Was tak miała ? Już sama nie wiem co o tym myśleć... czekam, może jutro coś się rozwinie bo cały czas kłują mnie jajniki i mam takie napięte podbrzusze 🤷🏼‍♀️
 
Dziewczyny robiłam dwa testy i czy tylko ja widzę dwie kreski? Jeden czułość 25 drugi 10, czy ja śnie? Dodam,ze @ mam mieć 2.01
 

Załączniki

  • IMG_0458.jpg
    IMG_0458.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Do góry