reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Wczoraj się z Wami pierwszy raz przywitałam i dziś byłam u lekarza tak jak wspominałam. Kazał od następnego cyklu brać Clostibegyt od 5 do 9 dc i dalej przepisał duphaston. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem Clostibegyt? Wiem co to za lek tylko pytam czy może znacie przypadki szybkiego zajścia w ciążę po tym , ciąża bliźniacza lub jakieś działania niepożądane? Zalecił wizytę za 3 miesiące jeżeli nie uda się zająć w ciążę. Do tego czasu mój partner musi zrobić badanie nasienia. Wiem jakie ma o tym zdanie , ale ku mojemu zdziwieniu zgodził się od razu.
Co do skąpych miesiączek poeiefzisl żeby
 
Ostatnia edycja:
Ucięło post, więc muszę dokończyć ;) Co do skąpych miesiączek kazał się nie przejmować i mówił że dobrze, że są i że cykl jest regularny.
3 miesiące temu miałam robioną cytologię i wyszła cytologia III A, LSIL. Dziś lekarz zrobił ponownie cytologię, ale mówił żeby póki co starać się dalej. Niestety jeżeli wynik będzie bez zmian to położy mnie na Oddział :(
 
A kiedy powinnaś dostać okres? Nie testowalas jeszcze [emoji28]? Mnie nawet nie kusi o dziwo chociaż też pewnie by było inaczej gdybym była u siebie w domu. A po za tym tak jak pisałam ja na ten cykl się poprostu nie nastawiam[emoji2370] jedynie cieszę się że okres jeszcze nie przyszedł bo w poprzednim cyklu pojawił się 3 dni przed terminem a teraz jestem dwa dni przed a wg innej aplikacji 3dni przed więc mam nadzieję że jak ma przyjść to chociaż o czasie [emoji846]
U mnie też dzisiaj 12dpo [emoji16] cycki też mnie rozbolały dopiero dwa czy trzy dni temu. Nigdy nie wiadomo kiedy się mogło udać a nadzieja zawsze jest więc pozostaje tylko czekać [emoji6]
 
reklama
Wczoraj się z Wami pierwszy raz przywitałam i dziś byłam u lekarza tak jak wspominałam. Kazał od następnego cyklu brać Clostibegyt od 5 do 9 dc i dalej przepisał duphaston. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem Clostibegyt? Wiem co to za lek tylko pytam czy może znacie przypadki szybkiego zajścia w ciążę po tym , ciąża bliźniacza lub jakieś działania niepożądane? Zalecił wizytę za 3 miesiące jeżeli nie uda się zająć w ciążę. Do tego czasu mój partner musi zrobić badanie nasienia. Wiem jakie ma o tym zdanie , ale ku mojemu zdziwieniu zgodził się od razu.
Co do skąpych miesiączek poeiefzisl żeby
Ja biorę clo. Zadnych skutków niepożądanych i brak ciąży 🤷‍♀️
 
Do góry