reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja mam podobnie, w tym tygodniu mam dostać okres i dzisiaj już czuje to typowe rozdrażnienie także pewnie znów nic z tego nie będzie :( chciałabym trochę wyluzować i się tak nie nakręcać
Tez staraj się tak nie podchodzić do tego , ja sobie już w głowie uświadomiłam wiem że dużo mnie to czasu kosztowało jak mają być te II kreseczki to wkoncu sie ich doczekam 🤗 np. jak mówią że na ciążę cycki bolą i jakby każda tylko czekała na ból piersi to by testy nie były potrzebne więc na spokojnie . Jedna bolą druga nie 💋
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Staramy się z mężem o dziecko od 7 miesięcy, poradźcie mi proszę jak przestać o tym ciągle myśleć?
O pierwsze dziecko 24 cykle, ani jednego nie odpuściłam :-D Ciągle myślałam szukałam nowych rozwiązań
Drugie dziecko 6 cyklu starań to samo co przy pierwszym
Trzecia ciąża wpadka, owulacja w 23 dc 🙈 niestety poronilam
Teraz staram się o 4 ciążę drugi cykl, testuje w przyszłym tyg. Jestem rozdrażniona więc pewnie @ mnie uprzedzi zanim zrobię test 🤪
 
Tez staraj się tak nie podchodzić do tego , ja sobie już w głowie uświadomiłam wiem że dużo mnie to czasu kosztowało jak mają być te II kreseczki to wkoncu sie ich doczekam 🤗 np. jak mówią że na ciążę cycki bolą i jakby każda tylko czekała na ból piersi to by testy nie były potrzebne więc na spokojnie . Jedna bolą druga nie 💋
No tak, masz dużo racji tylko jak to zrobić. Ciągle jakiś stres, jeszcze ta pandemia, problemy różnego rodzaju. Mam jakieś bóle jajników i już sobie wyobrażam nie wiadomo co a to pewnie zwykle bóle.
 
O pierwsze dziecko 24 cykle, ani jednego nie odpuściłam :-D Ciągle myślałam szukałam nowych rozwiązań
Drugie dziecko 6 cyklu starań to samo co przy pierwszym
Trzecia ciąża wpadka, owulacja w 23 dc 🙈 niestety poronilam
Teraz staram się o 4 ciążę drugi cykl, testuje w przyszłym tyg. Jestem rozdrażniona więc pewnie @ mnie uprzedzi zanim zrobię test 🤪
Ja w następnym cyklu postanowiłam że zacznę robić testy owulacyjne.
 
Ale jesteś pewna że to przez samo myślenie? Może miały miejsce też inne czynniki...
Zgadzam się z tym całkowicie, sama sobie dwa cykle temu opóźniłam okres bo byłam pewna, że już się udało 🙄 poskutkowalo to tym, że teraz dostałam wcześniej okresu bo musiało się wyrównać.
Jako efekt placebo powiem, że jeździłam z dziećmi na kolonie i nie mogę im podawać leków, ale na wszelkie dolegliwości typu ból brzucha, głowy zawsze magicznie działała witamina C - mówiłam dzieciom, że dałam im bardzo silną tabletkę i zaraz przestanie boleć 😂 a teraz przykład z życia codzienniego, mój mąż od jakiś 10 dniu bierze magiczne tabletki fertilman i śmieje się do niego jak tam działają niebieskie tabletki - sama go nakręciłam, że tak to dobrze wpływa na libido, nasienie i inne cuda wianki i sama świadomość, że bierze niebieską tabletkę spowodowała, że się kochać chce dwa razy dziennie 😂
Nasza głowa to magiczna rzecz 😁
 
No tak, masz dużo racji tylko jak to zrobić. Ciągle jakiś stres, jeszcze ta pandemia, problemy różnego rodzaju. Mam jakieś bóle jajników i już sobie wyobrażam nie wiadomo co a to pewnie zwykle bóle.
Mi się @ spóźnia 5 dzień i jak na razie test negatywny . I muszę się trzymać bo bym zwariowała poczekam do środy i się wszystko okaże ponad 2 lata się starałam i udało się i szczęście trwało 8 tygodni . Dużo mnie to nauczyło ale no niestety ja nie miałam na to wpływu nic nie mogłam zrobić jest to proces ale z czasem trzeba mieć twardy tylek jest to ciężki okres bo za tydzień bym była mamą ale walczę dalej chce nią zostać i w końcu się uda ❤❤❤
 
reklama
To zdecydowanie mi się przyda [emoji4] jakąś konkretną markę polecasz? W ramach wspomagania narazie z mężem stosujemy żel FertilSafe, ale wspomaganie naturalnego śluzu też chyba warto wspomóc.

Używałam jak popadnie, byle w odpowiedniej ilości w mg. Głównie z rossmana chyba oeparol czy coś takiego, teraz miałam akurat jakieś inne ale tez o tej samej zawartości oleju w kapsułce. Ale ja się katowałam 2 razy dziennie 3 kapsułki (dziennie 6, nie pamietam ile to było w mg ale czytałam gdzieś ze przy staraniach to jest maksymalna ilość i tak dozowalam, żeby odpowiadało zaleceniom) i zauważyłam zmiany dopiero teraz. Niektórym dziewczynom wystarczają mniejsze dawki i maja dużo więcej śluzu. Trzeba testować na samej sobie [emoji16]
 
Do góry