reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To zdecydowanie mi się przyda [emoji4] jakąś konkretną markę polecasz? W ramach wspomagania narazie z mężem stosujemy żel FertilSafe, ale wspomaganie naturalnego śluzu też chyba warto wspomóc.

A i jeszcze dodam ze w ubiegłym miesiącu gin powiedział ze mam ładny śluz płodny. Po prostu najwyraźniej na zewnątrz mam go mniej, bo w środku było w porządku. W ja w środku nie sprawdzam [emoji6]
 
reklama
No tak, masz dużo racji tylko jak to zrobić. Ciągle jakiś stres, jeszcze ta pandemia, problemy różnego rodzaju. Mam jakieś bóle jajników i już sobie wyobrażam nie wiadomo co a to pewnie zwykle bóle.

Jakkolwiek głupio to zabrzmi, to zając myśli czyms innym. Strasznie to trudne, sama z tym walczyłam, ale się udało [emoji6] skupiam się na każdej czynności która wykonuje.
 
Mi się @ spóźnia 5 dzień i jak na razie test negatywny . I muszę się trzymać bo bym zwariowała poczekam do środy i się wszystko okaże ponad 2 lata się starałam i udało się i szczęście trwało 8 tygodni . Dużo mnie to nauczyło ale no niestety ja nie miałam na to wpływu nic nie mogłam zrobić jest to proces ale z czasem trzeba mieć twardy tylek jest to ciężki okres bo za tydzień bym była mamą ale walczę dalej chce nią zostać i w końcu się uda ❤❤❤
 
Mi się @ spóźnia 5 dzień i jak na razie test negatywny . I muszę się trzymać bo bym zwariowała poczekam do środy i się wszystko okaże ponad 2 lata się starałam i udało się i szczęście trwało 8 tygodni . Dużo mnie to nauczyło ale no niestety ja nie miałam na to wpływu nic nie mogłam zrobić jest to proces ale z czasem trzeba mieć twardy tylek jest to ciężki okres bo za tydzień bym była mamą ale walczę dalej chce nią zostać i w końcu się uda ❤❤❤
Trzymam kciuki!!!
 
Ja też w środku nie sprawdzam szczególnie [emoji28] ale pytałam ostatnio też lekarza o śluz płodny, bo u mnie nie ma takiego klasycznego, ciągnącego, tylko wodnisty, dosłownie jakby się ze mnie woda lała. Powiedziała, że tak widocznie mam i nie ma problemu, ale i tak chciałam to podreperować. To pobiegnę sobie jutro po ten Oeparol i działamy dalej [emoji5] wiesz może, jaka jest 'docelowa' dawka tego oleju dziennie? Czy są jakieś wskazania?

IMG_4674.jpg
 
Zgadzam się z tym całkowicie, sama sobie dwa cykle temu opóźniłam okres bo byłam pewna, że już się udało 🙄 poskutkowalo to tym, że teraz dostałam wcześniej okresu bo musiało się wyrównać.
Jako efekt placebo powiem, że jeździłam z dziećmi na kolonie i nie mogę im podawać leków, ale na wszelkie dolegliwości typu ból brzucha, głowy zawsze magicznie działała witamina C - mówiłam dzieciom, że dałam im bardzo silną tabletkę i zaraz przestanie boleć 😂 a teraz przykład z życia codzienniego, mój mąż od jakiś 10 dniu bierze magiczne tabletki fertilman i śmieje się do niego jak tam działają niebieskie tabletki - sama go nakręciłam, że tak to dobrze wpływa na libido, nasienie i inne cuda wianki i sama świadomość, że bierze niebieską tabletkę spowodowała, że się kochać chce dwa razy dziennie 😂
Nasza głowa to magiczna rzecz 😁
na mojego tak maca działa którą bierze dopiero 3dni 😂
 
Odnośnie wiesiołka ja zażywam z OleoVitum, bo zawiera dodatkowo wit. A i E. Stosuję od września, ale mówiąc szczerze u mnie jakiegoś super efektu nie widać. A słyszałyście dziewczyny o takim czymś jak ananas na poprawę zagnieżdżania zarodka?
 
reklama
A jakąś konkretną markę oleju bierzesz?
Właśnie czym dalej w staraniach jestem tym bardziej sobie uświadamiam jak ważna jest spokojna głowa i holistyczne podejście do tego wszystkiego. Dlatego suple, borowina, joga i ananas wchodzą w tym cyklu i kto wie ☺
a u mnie witaminki, maca, jogging, borowina 😊 mam problem z ananasem nie cierpię smaku nie wiem jak się zmusić 🤷‍♀️
 
Do góry