reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja 🤦‍♀️ jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️
Grudki to zazwyczaj infekcja grzybiczna. Mnie na to (jeśli nie mam możliwości pójść do gina) pomaga Gynoxin optima.
 
Mam tak samo! A jak mi się przegrzeją to całe nogi mnie bolą 😪
może to dziwne,ale najzimniejsza część mojego ciała to tyłek, mąż często wieczorem do mnie "daj orzeszka" bo zimny i leżymy na łyżeczkę 🤪😂 a i zapomniałam marmurkowa skóra na nogach od zmiany temperatury, kiedyś przypadkowa pani ginekolog mnie pytała czy robiłam ANA1 i ANA2 bo to typowe, ale to akurat u mnie wykluczone
 
Haaa... Mamy winowajcę (chyba) spóźniającej się miesiączki... Śluz z grudkami taki serowaty... Infekcja [emoji2356] jak można pozbyć się bez leków? Nie chce do gina bo on w tym roku już dość zarobił na mnie....


Dziewczyny serio nie bierzcie informacji z neta na serio(niektórych) czytam sobie jak można samemu wyleczyć tą infekcje a tam pisze żeby główkę czosnku wlozyc do pochwyć bo ma działanie antybakteryjne lub wstrzyknąć sobie jogurt lub kefir do piczki no śmiech na sali ciekawe kto próbował [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji2356]

Tantum Rosa mi pomógł jak bylam w podbramkowej sytuacji.
 
Dziewczyny ja już mam dosyć i Wy pewnie mnie też ☹ zrobiłam dzisiaj test nie z porannego moczu bo w nocy o 4:00 Jak nigdy musiałam wstać się załatwić 🤔 i nie w ciągu 5 minut tak jak zalecane przy robieniu testu ale jakoś po mniej więcej jakiś 7 minutach pokazała się druga kreska i to bardziej wyraźna niż na tamtym teście który już widziełyscie
P.S. Wiem że po czasie testów się nie bierze pod uwagę ale jakaś dziwna ta moja sytuacja jutro zobaczę z innej firmy A w poniedziałek może uda się polecieć na tą betę bo zwariuję 🤷‍♀️
 
może to dziwne,ale najzimniejsza część mojego ciała to tyłek, mąż często wieczorem do mnie "daj orzeszka" bo zimny i leżymy na łyżeczkę [emoji2957][emoji23] a i zapomniałam marmurkowa skóra na nogach od zmiany temperatury, kiedyś przypadkowa pani ginekolog mnie pytała czy robiłam ANA1 i ANA2 bo to typowe, ale to akurat u mnie wykluczone
Dobrze wiedzieć, że jest też ktoś z zimnym tyłkiem [emoji57] Myślałam, że jestem w tym sama [emoji28]
 
może to dziwne,ale najzimniejsza część mojego ciała to tyłek, mąż często wieczorem do mnie "daj orzeszka" bo zimny i leżymy na łyżeczkę [emoji2957][emoji23] a i zapomniałam marmurkowa skóra na nogach od zmiany temperatury, kiedyś przypadkowa pani ginekolog mnie pytała czy robiłam ANA1 i ANA2 bo to typowe, ale to akurat u mnie wykluczone
W sumie z tym lezeniem na łyżeczkę to dobry pomysł! Ty się grzejesz a mąż chłodzi klejnoty[emoji6]
 
reklama
Do góry