reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny ja już mam dosyć i Wy pewnie mnie też ☹ zrobiłam dzisiaj test nie z porannego moczu bo w nocy o 4:00 Jak nigdy musiałam wstać się załatwić 🤔 i nie w ciągu 5 minut tak jak zalecane przy robieniu testu ale jakoś po mniej więcej jakiś 7 minutach pokazała się druga kreska i to bardziej wyraźna niż na tamtym teście który już widziełyscie
P.S. Wiem że po czasie testów się nie bierze pod uwagę ale jakaś dziwna ta moja sytuacja jutro zobaczę z innej firmy A w poniedziałek może uda się polecieć na tą betę bo zwariuję 🤷‍♀️
Zrób betę kochana, trzymam kciuki i nie mamy Cie dosyć nie gadaj głupot 😘
 
reklama
W biurze zaczyna się świątecznie, a Mikołaj mam nadzieję, że zostawił coś więcej niż tylko spodenki :);)
 

Załączniki

  • IMG_20201212_132050.jpg
    IMG_20201212_132050.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 55
  • IMG_20201212_132127.jpg
    IMG_20201212_132127.jpg
    961,9 KB · Wyświetleń: 55
teraz na starczkach 2021 widziala wpis o castagnusie, ja kiedyś próbowałam ale raczej po tym cykle mi się pomieszały, albo to był przypadek, naprawdę działa cuda w regulowaniu cyklu? a może to tylko moje ciało takie uparte jest na co kolwiek.
 
reklama
teraz na starczkach 2021 widziala wpis o castagnusie, ja kiedyś próbowałam ale raczej po tym cykle mi się pomieszały, albo to był przypadek, naprawdę działa cuda w regulowaniu cyklu? a może to tylko moje ciało takie uparte jest na co kolwiek.
Ja brałam przez 3 miesiące razem z ovarinem. Ovarin biorę nie przerwanie od ponad roku. Więc cykle mam wmiare ok 😉 ale faktycznie dużo dziewczyn sobie chwali castagnus 😊
 
Do góry