reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

IMG_20201208_232408.jpg
IMG_20201208_232340.jpg

Mamy wyniki, dziewczyny czy wy umiecie to zinterpretować? Wizytę u lekarza mamy 17 grudnia a do tego czasu to ja oszaleje 🤯😅
 
reklama
@coca
wiem że to kwestia indywidualna, ale czy luteina opóźnia ci przyjście @?
@HeraUnique stosujesz borowinę w tym cyklu też?
Jakos dziwnie pobudza mnie fakt że będę miała borowinę wspomagacze w 2 fazie, moze nawet te testy ovu bede robić,dziwna jestem, a może po prostu to fakt że coś się będzie działo w tych moich staraniach bo na witaminkach jakos nic nie wychodzi.

Zależy jak na to spojrzeć, różne cykle miałam, ale ogólnie rzecz ujmując to trochę tak i to akurat zamierzone, bo miewam raczej krótsza niż dłuższa fazę lutealna i stosowanie luteiny w moim przypadku miało na celu wyeliminowanie plamien i lekkie wydłużenie fazy lutealnej. Mam późno owulacje [emoji6]
 
mąż idzie jutro się zbadać z kolegą, więc chociaż tutaj będziemy wiedzieć. Ale ja się mocno trzymam że nie zrobię drożności przed upływem 6 miesięcy. Reszta jest ok. Z resztą 1/3 niepłodności jest idiopatyczna 🥺 dobra już was tu nie dołuje, bo dzisiaj ewidentnie nie jest mój dzień.
Ja zrobiłam drożność w 5 cyklu starań. ;) Dosyć szybko, ale ja lubię działać i sprawdzać 🤣
 
Hej,

Nurtuje mnie pewna rzecz. Byłam na monitoringu 28.11 i wtedy okazało się, że pęcherzyk już pękł - był to 13 dc. Cykle mam z reguły 30 dniowe. Skoro owulację miałam wcześniej to okres też powinnam mieć wcześniej? Teoretycznie mam 7 dni do spodziewanej 🙈, ale pierwszy raz u mnie taka sytuacja i cały czas zastanawiam się jak powinnam teraz odliczać 🤔
 
Hej,

Nurtuje mnie pewna rzecz. Byłam na monitoringu 28.11 i wtedy okazało się, że pęcherzyk już pękł - był to 13 dc. Cykle mam z reguły 30 dniowe. Skoro owulację miałam wcześniej to okres też powinnam mieć wcześniej? Teoretycznie mam 7 dni do spodziewanej 🙈, ale pierwszy raz u mnie taka sytuacja i cały czas zastanawiam się jak powinnam teraz odliczać 🤔
Teoretycznie może być wcześniej okres, skoro owu była wcześniej 🤷‍♀️
 
reklama
Dzień dobry
Dziewczyny które stosujecie mace dla siebie czy męża jaka macie? ja przeglądam różne strony i są takie 700mg i 10,000mg z głupiec idzie
 
Ostatnia edycja:
Do góry