reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@coca
wiem że to kwestia indywidualna, ale czy luteina opóźnia ci przyjście @?
@HeraUnique stosujesz borowinę w tym cyklu też?
Jakos dziwnie pobudza mnie fakt że będę miała borowinę wspomagacze w 2 fazie, moze nawet te testy ovu bede robić,dziwna jestem, a może po prostu to fakt że coś się będzie działo w tych moich staraniach bo na witaminkach jakos nic nie wychodzi.
 
reklama
mąż idzie jutro się zbadać z kolegą, więc chociaż tutaj będziemy wiedzieć. Ale ja się mocno trzymam że nie zrobię drożności przed upływem 6 miesięcy. Reszta jest ok. Z resztą 1/3 niepłodności jest idiopatyczna 🥺 dobra już was tu nie dołuje, bo dzisiaj ewidentnie nie jest mój dzień.
a jednak idzie
 
@coca
wiem że to kwestia indywidualna, ale czy luteina opóźnia ci przyjście @?
@HeraUnique stosujesz borowinę w tym cyklu też?
Jakos dziwnie pobudza mnie fakt że będę miała borowinę wspomagacze w 2 fazie, moze nawet te testy ovu bede robić,dziwna jestem, a może po prostu to fakt że coś się będzie działo w tych moich staraniach bo na witaminkach jakos nic nie wychodzi.
Robię robię 🙃 jak tylko skończy mi się małpa 😉 przez 5 dni ❤️
 
Hej kobietki, u mnie grudzień zaczął się do dupy. Nie dość że @ przyszła za wcześnie, z mężem teraz mamy jakieś spiny ostatnio to jeszcze okazało się że moja wizyta u Endo na którą tak czekam miała mieć miejsce w te sobotę a została odwolana :( no poprostu wszystkiego się odechciewa [emoji24] mam nadzieję że relacje z mężem się poprawia w miarę szybko. Póki co 4dc więc jeszcze 2 dni bujanie się z okresem.
 
Hej kobietki, u mnie grudzień zaczął się do dupy. Nie dość że @ przyszła za wcześnie, z mężem teraz mamy jakieś spiny ostatnio to jeszcze okazało się że moja wizyta u Endo na którą tak czekam miała mieć miejsce w te sobotę a została odwolana :( no poprostu wszystkiego się odechciewa [emoji24] mam nadzieję że relacje z mężem się poprawia w miarę szybko. Póki co 4dc więc jeszcze 2 dni bujanie się z okresem.
Relax 🙃 wszystko się ułoży i będzie dobrze ❤️ ja 2dc jutro 3dc I powinnam mieć koniec @😁
 
Jeszcze na dodatek z ciekawości poczytałam o tym.korzeniu maca, myślałam żebym na kupić i co ? Nie powinno się go brać w problemach z tarczyca, także pani już podziekujemy [emoji2332][emoji2356]

Musi się ułożyć, myślę że 2 lub 3 dni i będzie już ok między nami [emoji4]

Ja wcześniej miałam 4dniowe @ a teraz po porodzie jak odstawiłam anty to wydłużylo się do 6 niestety :(
Relax [emoji854] wszystko się ułoży i będzie dobrze [emoji3590] ja 2dc jutro 3dc I powinnam mieć koniec @[emoji16]
 
Mi się cykl nie wydłużył po luteinie. Kiedyś też brałam duphaston na wyregulowanie cykli i wtedy chodziły jak w zegarku co 28 dni :-)
 
Nie wiem czy przegapiłam wpis ale co z tym testem owulacyjnym co wczoraj miał zwiastowac ciaze? Powtarzałaś dziś ciążowym??
 
@Mecenasowa27 właśnie tez Mace dla męża chcę, dzisiaj oniej czytał i chyba we dwoje bedziemy brać, z reszta nie wiem czy mu potrzebna od samego czytania o macy, zaczal sie zachowawywac jakby z pół roku brał 😂 Wszystko będzie dobrze trzymam za was kciuki 🤞 żeby szybko się poukładało 😊
@MamaR
chyba jutro z tego co pamiętam bedzie testować. Mam nadzieję że będzie właśnie żadnych opóźnienie z @

Właśnie napisał do mojego męża nasz sasiad nie może spać bo nie ma.alkoholu, moj poszedł dać mu nalewke mojej.mamy, jak taki alkoholik, chemik dał radę zapłodnić moja sasiadke 3 raz w tym roku, a my o macach, witaminki ja dla mojego orzechy brazylijskiej, no kurde mać, ja nie zazdroszczę tylko to mnie zasmuca że ja, wy takie rzeczy robimy, protokoły, poronienia cuda na kiju, a oni tak po prostu teraz w prawie 10tyg sa w 9 mieli usg wszystko dobrze 🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry