reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Silence85 i dobrze! Pisz do Nas, jak tam u Waszej dwójeczki, jak się czujecie? 😁

Dzień dobry dziewczyny, niby dobrze, że już środa ale jak pomyślę, że mniej czasu do świąt a ja bez prezentów to... 😲🙈 Powiedzcie, że nie tylko ja jestem taka zagubiona w kwestii zakupów świątecznych w tym roku. O ile choinka ubrana i nastrój świąteczny jest, tak Świętego Mikołaja i prezentów ani widu ani słychu 😆
 
reklama
@Silence85 i dobrze! Pisz do Nas, jak tam u Waszej dwójeczki, jak się czujecie? 😁

Dzień dobry dziewczyny, niby dobrze, że już środa ale jak pomyślę, że mniej czasu do świąt a ja bez prezentów to... 😲🙈 Powiedzcie, że nie tylko ja jestem taka zagubiona w kwestii zakupów świątecznych w tym roku. O ile choinka ubrana i nastrój świąteczny jest, tak Świętego Mikołaja i prezentów ani widu ani słychu 😆
U mnie jeszcze daleka droga do zakupów prezentów 😅 muszę zebrać na to siły 😂
 
@Silence85 i dobrze! Pisz do Nas, jak tam u Waszej dwójeczki, jak się czujecie? 😁

Dzień dobry dziewczyny, niby dobrze, że już środa ale jak pomyślę, że mniej czasu do świąt a ja bez prezentów to... 😲🙈 Powiedzcie, że nie tylko ja jestem taka zagubiona w kwestii zakupów świątecznych w tym roku. O ile choinka ubrana i nastrój świąteczny jest, tak Świętego Mikołaja i prezentów ani widu ani słychu 😆
Hahaha jak ja to mówię muszę mieć wene na kupywanie prezentow🤷‍♀️🤣
 
Dzień dobry
Dziewczyny które stosujecie mace dla siebie czy męża jaka macie? ja przeglądam różne strony i są takie 700mg i 10,000mg z głupiec idzie
Ja mam taka z H&B [emoji2370] ale nie stosuje długo wiec nie moge powiedzieć czy działa czy nie

IMG_6401.JPG
 
To ja jeszcze dalej jestem niż ty że wszystkim. Choinki nie mam bo ubieram zawsze przed samymi świetami, w domu sprzątanie tak jak co weekend a nie na święta, a prezentów też brak że względów finansowych, muszę poczekać do 10 na wypłatę bo ostatnio za dużo wydatków mieliśmy. Ale spokojnie, na jedzenie mamy kasę, a z prezentami poprostu wolę poczekać ba wypłatę, bo są rzeczy ważne i ważniejsze [emoji846]

@Silence85 i dobrze! Pisz do Nas, jak tam u Waszej dwójeczki, jak się czujecie? [emoji16]

Dzień dobry dziewczyny, niby dobrze, że już środa ale jak pomyślę, że mniej czasu do świąt a ja bez prezentów to... [emoji44][emoji85] Powiedzcie, że nie tylko ja jestem taka zagubiona w kwestii zakupów świątecznych w tym roku. O ile choinka ubrana i nastrój świąteczny jest, tak Świętego Mikołaja i prezentów ani widu ani słychu [emoji38]
 
@Silence85 i dobrze! Pisz do Nas, jak tam u Waszej dwójeczki, jak się czujecie? 😁

Dzień dobry dziewczyny, niby dobrze, że już środa ale jak pomyślę, że mniej czasu do świąt a ja bez prezentów to... 😲🙈 Powiedzcie, że nie tylko ja jestem taka zagubiona w kwestii zakupów świątecznych w tym roku. O ile choinka ubrana i nastrój świąteczny jest, tak Świętego Mikołaja i prezentów ani widu ani słychu 😆
Czyje się dobrze. Według ostatnich wydarzeń to dziś jest dzień gdzie powinnam zacząć znów krwawic i pewnie nie będę mogła spać. Nadal plamie.
Wczoraj miałam wizyte. Ale nie robili mi usg. Dostałam w końcu kartę ciąży i mam na prenatalne się umówić. 😁
 
reklama
Do góry