reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czyje się dobrze. Według ostatnich wydarzeń to dziś jest dzień gdzie powinnam zacząć znów krwawic i pewnie nie będę mogła spać. Nadal plamie.
Wczoraj miałam wizyte. Ale nie robili mi usg. Dostałam w końcu kartę ciąży i mam na prenatalne się umówić. 😁

Teraz to już górki, jak to się mówi 😅 Aż się samo nasuwa pytanie, kto tam mieszka, czy chłopak czy dziewczynka 🧐😍
 
Hej, zniknęłam na jakiś czas z forum, żeby uporządkować głowę i przestać się nakręcać.
Wracam z dobrymi wiadomościami!
Od wczoraj, czyli 11 dpo testy pozytywne. Beta wczoraj 52,7 :)

Trzymam kciuki za was wszystkie!!!

Test z dzisiaj
Zobacz załącznik 1212426
Gratulacje 😍 Przypomnij Nam, który to cykl starań?
Takie wiadomości od rana lubimy najbardziej 💕
 
Zobacz załącznik 1212345Zobacz załącznik 1212344
Mamy wyniki, dziewczyny czy wy umiecie to zinterpretować? Wizytę u lekarza mamy 17 grudnia a do tego czasu to ja oszaleje 🤯😅
Ja też mam wizytę 17 grudnia! :D
Niestety wypada mi podczas @ ;( Ale taki kalendarz ma ta lekarka, uparłam się na nią bo w moim małym mieście nie ma zbyt wielu specjalistów od niepłodności a nie mam czasu na jezdzenie do Wrocławia ;(
 
reklama
Do góry