reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To są strategiczne kropki [emoji16] jak obsikiwanie przez mojego psa zawsze tego samego drzewa [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣 Padłam 😂😂😂

A ja zawsze się wtedy zastanawiam o co chodzi z tymi kropkami [emoji23]
Zazwyczaj tak jak @coca pisze, strategiczna😁 żeby powiadomienia dostawać 🤷‍♀️ ale też czasami wciśnie mi się, żeby komuś odpowiedzieć, i nawet jak całość usunę to i tak zostaje, więc wtedy wstawiam kropkę 🤷‍♀️
 
A miałaś jakieś objawy też związane z problemami tarczycy? W poniedziałek może zadzwonię umówić się na usg tarczycy i poszukam jakiegoś Endo.
Nie, nic mi nie dolegało. Przed rozpoczęciem starań zbadałam TSH, ginekolog kazał skonsultować z endokrynologiem, i stąd wyszło że przeciwciała mam wysokie. Miałam usg, nic nie wyszło ;)
 
U mnie też bez szału po wiesiolku, a śluz raczej wodnisty tylko widziałam na wkladce, tzn przezroczysta plamę mokra więc potraktowałam to jako wodnisty śluz. Ooo matko, to masz strasznie długie te cykle i mega długo musisz ma wszystko czekać. Nie zazdroszczę ani trochę.
Ooo tak.. A najgorsze jeszcze jest to, że w poprzednim cyklu badałam proga. Czekałam i czekałam na wyniki, już 3 tyg. Wczoraj poszłam i się okazało, że akurat moja próbka rozmroziła się w transporcie i albo mi zwrócą pieniądze albo mam przyjść kiedy będę już mogla. I dalej jestem w... Bo nie wiem czy ta owu faktycznie występuje czy jest z nią problem. Dopiero 14dc, więc czekania a czekania przede mną 🤦‍♀️
 
To są strategiczne kropki [emoji16] jak obsikiwanie przez mojego psa zawsze tego samego drzewa [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Hahahahaha jesteś zaje*ista [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Nie, nic mi nie dolegało. Przed rozpoczęciem starań zbadałam TSH, ginekolog kazał skonsultować z endokrynologiem, i stąd wyszło że przeciwciała mam wysokie. Miałam usg, nic nie wyszło ;)
I to może wpływać na problemy z zajściem w ciążę prawda? I mimo brania leków możesz normalnie się starać? Co jeśli w trakcie brania leków znajdziesz w ciążę?
 
Hahahahaha jesteś zaje*ista [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]I to może wpływać na problemy z zajściem w ciążę prawda? I mimo brania leków możesz normalnie się starać? Co jeśli w trakcie brania leków znajdziesz w ciążę?
Mój lekarz powiedział, że najlepiej jak TSH jest w granicach 1,5-2. Podobno można zajść w ciąże z wyższym, ale mogą występować krwawienia w trakcie, dlatego lepiej zadbać o to przed i się nie stresować. Akurat leki na tarczycę można brać w ciąży i nawet trzeba jak TSH skacze 😉
 
Dostałam z dzisiaj wyniki progesteronu i TSH. 7dpo i progesteron 9. Myślicie, że nie było owulacji? 🙁 TSH też takie średnie, bo biorąc euthyrox mam 2,23 a jeszcze w sierpniu było 1,3 🙄
Ktoś coś pomoże? Czy przy progu 9 możliwa jest owulacja? Wujek google mówi że poniżej 5 znaczy, że nie było, a Wy tutaj coś o 10 pisalyscie chyba kiedyś?
 
reklama
Pytanie z tych głupich: czy jak jesteście na górze i jest już po wszystkim to szybko kładziecie się na plecach albo trzymacie nogi w górze? Czy to i tak nie ma znaczenia dla podróży plemników w jakiej pozycji się uprawia seks?
Ja szybko się kładę na plecy i leżę około 20 min. Nogi mam tylko zgięte. Ale mnie z kolei nurtuje pytanie, też głupie, czy oby napewno wszystko ze mnie nie wypłynie..? Jak wstaje po tych 20 min to nic już ze mnie nie wypływa, czyli na chłopski rozum wszystko zdążyło wypłynąć podczas leżenia😑
 
Do góry