reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak napisałam bo ja ostatnia miesiączkę miałam 10 listopada owu miałam 24go i kolejna miesiączka wypada mi 8go grudnia. Dlatego tak myślę że zrobie test 8go . Zobaczymy [emoji23]
Ja zaczęłam nowy cykl 11 listopad więc bardzo podobnie do Ciebie, 24 listopada gin potwierdził owulacje i okres powinnam mieć 8 grudnia. Ale myślę że już sobie ten pierwszy test zrobię na Mikołajki a co tam [emoji28]
 
Hej hej kobietki 🥰
Mam pytanie odnośnie duphastonu.
Po ponad roku bezowocnych starań , ginekolog przepisał mi duohaston. Miałam go brać od 14 DC przez 10 dni, jednak sądząc po testach owulacyjnych wzięłam go dopiero w 19 DC, ponieważ w 17 DC wyszedł test pozytywny.
Jednak jakie było moje zdziwienie gdy w 20 dc test owulacyjny znowu wyszedł pozytywnie i to bardziej pozytywnie niż ten z 17 DC( druga kreska jeszcze wyraźniejsza). Duphaston mam brać po 1 tabletce dziennie. Moje pytanie brzmi czy mógł on zablokować owulację (brany e takiej dawce) , jeśli owulacja przypadła na 20dc ? Już znowu zaczyna tracić nadzieję na fasolkę :(. Może ktoś był w podobnej sytuacji i jednak doszło do owulacji i ciąży, bądź wręcz przeciwnie?
 
reklama
Dziewczyny te które badają szyjke, mam pytanie może głupie, ale jak długo szyjka utrzymuje się bardzo wysoko.. Planuję mojego dziś dorwac ale obecnie jest w pracy i nie wiem o której będzie i nie wiem czy zdążę czy nie zdążę..
 
Do góry