reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
ziewczyny to znowu ja że swoimi wynikami. 13 listopada robiłam sama z siebie z ciekawości podstawowe badania hormonalne, zrobiłam wtedy między innymi tsh, ft3 i ft4. Te dwa ostatnie miałam podwyższone. We wtorek byłam u gimekologa skonsultować wyniki i na badaniach. Stwierdził że wg niego trochę dziwny wynik tarczycy bo tsh miałam ładne i nie chciał wierzyć że przy takim.ladnym tsh może być podwyższone ft3 i ft4. Zaproponował bym zrobiła to badanie jeszcze raz ale w innym labo. Dziś zrobiłam cały pakiet tarczy razem anty tg i anty tpo. I normalnie zglupialam. Wszytko w normie oprócz anty tg. Co to może znaczyć?
Aż mi nie dobrze na żołądku od tego wszystkiego. Zobacz załącznik 1207481Zobacz załącznik 1207482Zobacz załącznik 1207483
Nie martw się, musisz iść do endokrynologa. Na pocieszenie Ci powiem, że ja w lipcu miałam anty-TPO 361,96 norma do 5,61; anty - TG 35,82 norma do 4,11 A TSH ponad 4. Może to być po prostu zapalenie tarczycy, ale nie Hashimoto, bo przy tym schodzeniu TSH jest bardzo duże, tak mi mówiła moja doktor. Ja biorę euthyrox i tsh spadło mi do 1,1 a przeciwciał nie badałam ;)
 
Nie martw się, musisz iść do endokrynologa. Na pocieszenie Ci powiem, że ja w lipcu miałam anty-TPO 361,96 norma do 5,61; anty - TG 35,82 norma do 4,11 A TSH ponad 4. Może to być po prostu zapalenie tarczycy, ale nie Hashimoto, bo przy tym schodzeniu TSH jest bardzo duże, tak mi mówiła moja doktor. Ja biorę euthyrox i tsh spadło mi do 1,1 a przeciwciał nie badałam ;)
A miałaś jakieś objawy też związane z problemami tarczycy? W poniedziałek może zadzwonię umówić się na usg tarczycy i poszukam jakiegoś Endo.
to jest nas więcej. W czwartek pecherzyk 19mm dzisiaj kłuje mnie ten jajnik, myślałam ze owu będzie w poniedziałek ale skoro bolą to jednak wrócimy do domu, żeby podziałać [emoji23][emoji6]
Trzymam kciuki za owocne działania. Ja byłam we wtorek gina, mówił że jest owulacja ale nie mówił co z tym oecherzykiem dokładnie, endometrium powiedział tylko że ładne więc też nie wiem ile miało. No i mówiłam że dzień wcześniej wieczorem było współżycie to mówił by działać dalej dziś wieczorem i kolejnego dnia i tak też się stało, ale nie że względu na jego zalecenia a na nasze chęci. Mówił też że mogę zrobić betę za 10 dni. I w sumie nie wiem czy robić czy poprostu czekać z testami.
 
A miałaś jakieś objawy też związane z problemami tarczycy? W poniedziałek może zadzwonię umówić się na usg tarczycy i poszukam jakiegoś Endo. Trzymam kciuki za owocne działania. Ja byłam we wtorek gina, mówił że jest owulacja ale nie mówił co z tym oecherzykiem dokładnie, endometrium powiedział tylko że ładne więc też nie wiem ile miało. No i mówiłam że dzień wcześniej wieczorem było współżycie to mówił by działać dalej dziś wieczorem i kolejnego dnia i tak też się stało, ale nie że względu na jego zalecenia a na nasze chęci. Mówił też że mogę zrobić betę za 10 dni. I w sumie nie wiem czy robić czy poprostu czekać z testami.

Ja jakbym miała wybór to bym czekała z testem aż się okres spóźni [emoji39]
 
reklama
Do góry