reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mnie dwa dni temu delikatnie bolało, ale na testach owu na premom dalej było 0,8 - 0.11 low i druga kreska prawie niewidoczna. Pewnie poczekam na owu parę dni i tym samym moje testowanie 12.12 może się przesunąć [emoji2957][emoji3]
Ale jajniki mogą boleć przed pęknięcie, w trakcie i po pęknięciu pęcherzyka więc wydaje mi się że ciężko tylko po samym bólu stwierdzić dokładnie kiedy ma się owulację
 
Hej dziewczyny,jak nastroje ?:). Mi w tym cyklu wszystko naopak. Zawsze plamię po @ a nie przed i skrócił mi się czas z 7 dni do jeszcze nie wiem, dostałam 25.11 a dziś już tylko brudzę,nic mnie nie boli 1 raz. Te forum to jakaś magia chyba jest 🥰
Trochę do nadrobienia mam z czytaniem klasycznie :D
Ale widzę znowu wątek z CzarnąMambą,trochę doczytałam ... 😑 @młoda1994 już na Ziemię widzę ją postawiłaś 😅
 
Cześć dziewczyny, niektóre mnie kojarzą z wątku listopadowego i obecnie grudniowego..
Testować mam zamiar 12 grudnia. Obecnie mam według testów owu, więc wczoraj dzialalismy i pewnie coś wieczorem podziałamy.
To nasz 1 CS. Mamy 1 córkę, 2 ciąże straciłam w 8 tygodniu, przyczyny nie znam, serduszko przestało bić..
Chętnie tu do Was dołączę i będę na dwóch wątkach.. ❤️
 
Cześć dziewczyny, niektóre mnie kojarzą z wątku listopadowego i obecnie grudniowego..
Testować mam zamiar 12 grudnia. Obecnie mam według testów owu, więc wczoraj dzialalismy i pewnie coś wieczorem podziałamy.
To nasz 1 CS. Mamy 1 córkę, 2 ciąże straciłam w 8 tygodniu, przyczyny nie znam, serduszko przestało bić..
Chętnie tu do Was dołączę i będę na dwóch wątkach.. ❤️
Wpadaj wpadaj 😉 witam 😁
 
reklama
Do góry