reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi pokazuje jak wgrywam je w zakładkę "others"
Hej dziewczyny, proszę pomóżcie mi, co robię nie tak ze nie liczy mi LH lvl? Coś źle robię czy po prostu kreski jeszcze za jasne?
A pytanie do tych dziewczyn, które wrzucają testy w "femometer". Wrzuciłam wczoraj i chce dodać dziś za godzinę ale nie umiem znaleźć w ogóle zakładki gdzie mogę te testy porównywać. Ktoś pokieruje?
 
reklama
Mi pokazuje jak wgrywam je w zakładkę "others"A pytanie do tych dziewczyn, które wrzucają testy w "femometer". Wrzuciłam wczoraj i chce dodać dziś za godzinę ale nie umiem znaleźć w ogóle zakładki gdzie mogę te testy porównywać. Ktoś pokieruje?

IMG_6200.jpg
 
2-5 dc badamy prolaktyne, LH, FSH, estradiol, testosteron, prolaktynę jeżeli chcesz zrobić komplet to dorzuć jeszcze dheas, shgb i andostrendion.
Tsh możesz w dowolnym dniu cyklu. A jak jesteś 7dpo to progesteron Ci odpowie czy była owulacja ;)
Super :) czytałam że w każdym dniu cyklu można robić wszystkie badania tylko po prostu mają inne wartości. A chciałam za jednym razem wszystko załatwić :)
 
Super :) czytałam że w każdym dniu cyklu można robić wszystkie badania tylko po prostu mają inne wartości. A chciałam za jednym razem wszystko załatwić :)

Wiesz co teoretycznie tak, przy każdym wyniku są podane do tego fazy cyklu natomiast lekarze na pewno preferują by robić 2-5dc. Ja się już z tym u kilku spotkałam i dziewczyny na forum również więc lepiej chyba isc dwa razy 😉
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Z mężem staramy się już od 9 cykli. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie różnych badań. Będę w laboratorium 9dpo i myślałam zrobić:
THS
Progesteron
Prolaktynę
FSH
Testosteron
Estradiol

Co o tym myślicie?
Mi lekarka dała do zrobienia w 2-3 dc Prolaktynę, estradiol, FSH, LH, ok. 20dc Progesteron, no i oczywiście w dowolnym momencie AMH
wcześniej miałam zrobione badania na trombofilię, mutację genów d-dimery (mi wyszły do kontroli d-dimery, reszta Oki)
 
Do góry