reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Sataram sie byc wobec niego asertywna. Ale to niestety DOSKONAŁY manipulant psychiczny. Najlepiej to bym poszła do innej pracy, ale moment nie za dobry :oops: Nie dosc ze (mam nadzieje) w kazdej chwili moge byc w ciązy to jeszcze pandemia... Muszę się przemęczyć.
Z takimi najgorzej 😔 rozumiem Cię, co prawda na mojego szefa nie mogę za bardzo narzekać, zdarzają mu się odchyły czasami ale nic wielkiego, za to mamy bardzo dużą rotację innych pracowników ja w sumie jestem jedynym stałym i z nimi jest gorzej - mają w dupie pracę, robią na odpieprz, zawsze coś chcą ale nigdy nie dają nic od siebie 🙄 Więc sama chętnie odrazu dam L4 i będzie po kłopocie
 
reklama
Sataram sie byc wobec niego asertywna. Ale to niestety DOSKONAŁY manipulant psychiczny. Najlepiej to bym poszła do innej pracy, ale moment nie za dobry :oops: Nie dosc ze (mam nadzieje) w kazdej chwili moge byc w ciązy to jeszcze pandemia... Muszę się przemęczyć.
Jakbym czytała o swoim szefie! Ehh no właśnie teraz jest ciężki moment na zmianę pracy ale z drugiej strony taki ciągły stres nie jest dla nas dobry :( i rujnuje zdrowie
 
Hej Dziewczyny, ja Wam szczerze powiem, że od wczorajszego monitoringu mam bardzo mieszane uczucia i nie wiem nawet czy w tym cyklu będziemy mogli się o cokolwiek postarać...
We wtorek miałam 11dc, widoczny pęcherzyk w lewym jajniku 11mm. Wczoraj 13dc i pęcherzyk w lewym niecałe 13mm a w prawym też jest jeden widoczny i ma 12mm. Po stymulacji Clo one powinny w tym momencie być już większe, ostatnio już miałam w 13dc pęcherzyki 16mm i 18mm.
Nie wiem czy one w ogóle jeszcze podrosną jakoś, trochę się boję, że będzie jak w pierwszym cyklu z Clo, urosły do 15mm i koniec 😣 W poniedziałek kolejny monitoring. Podejrzewam jednak, że nic z tego nie będzie i od następnego cyklu dostanę większą dawkę clo...
Hej na mnie CLO nie działało brałam 2x1 i największy pecherzyk w 16 dc miał tylko 18 mm teraz jestem na aromku tez 2x1 od 3dc do 7 dc i już 14 dc miałam pęcherzyki 22mm i jak dobrze pamiętam to 24mm
 
Więc pozostaje mi iskierka nadziei że jednak ciąża... Ale z drugiej strony dziewczyny mają nawet tydzień przed @ dwie kreseczki 😔
Chyba faktycznie już za bardzo popadam w obłęd na tym punkcie...
Jedną będzie miała 2 kreseczki 7dpo bo wcześniej było zagnieżdżenie. Inna będzie miała dopiero 14dpo 🤷‍♀️. I nie ma co się fiksować 🙃 trzeba odpuścić bo się można wykończyć i rozwalić cały cykl 🤷‍♀️
 
Hej na mnie CLO nie działało brałam 2x1 i największy pecherzyk w 16 dc miał tylko 18 mm teraz jestem na aromku tez 2x1 od 3dc do 7 dc i już 14 dc miałam pęcherzyki 22mm i jak dobrze pamiętam to 24mm
Właśnie w poprzednim cyklu ładnie urosły na tej samej dawce, więc spodziewałam się, że tym razem też tak będzie a tu lipa 🤷‍♀️ No nic, muszę czekać do poniedziałku i wieczorem na monitoringu się okaże 😒
 
No ja się mega cieszę :) i ja i mój mamy dobrą pracę, nasze pensje nie ucierpiały przez pandemie wręcz przeciwnie dostaliśmy ja dodatek, a chłop awans. Mój pracodawca wysłał wszystkich na zdalną już w marcu i jeszcze paczki z owocami wysyła i innymi prezentami. Nie pracuje nawet minuty dłużej niż powinnam i generalnie kocham to miejsce bo dbają o nas niesamowicie. Jedyny minus to taki, że miałam w październiku dostać umowę na czas nieokreślony, a dostałam jeszcze terminową do końca maja i trochę się boję, że jak zajdę w ciążę to już mi jej nie wydłużą, ale może niesłusznie się obawiam
To tylko się cieszyć, że masz taką pracę i takich ludzi [emoji3590][emoji4]
 
reklama
Do góry