reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Po moim poronieniu w 7tc usłyszałam od mojej pani ginekolog, której ufam, że moja macica bardzo szybko się oczyściła w związku z tym z biologicznego punktu widzenia nie ma żadnych przeciwskazań żebym zaczęła się starać od razu. Zatem wnioskuję, że wiele zależy czy doszło do poronienia samoistnie, czy było łyżeczkowanie, jak szybko się regenerujemy itp
Tak, zależy jak mocno Ci uszkodzili podczas łyżeczkowania bo często się zdaża, mi po poronieniu ładnie odbudowało się endometrium i pozwoliła od razu, tyle tylko, że nie było owu więc muszę pobadać się dlaczego, bo generalnie powinno byc juz ok
 
reklama
Przepraszam ze tak wtrącę ale nienawidzę mojej pracy i szefa ktory zmusza mnie do pracy po godzinach. Za darmo oczywiscie. Tak liczylam na to ze zajde w ciaze i strzele mu w ryj L4... Masakra jak ja mam juz dosc na dzisiaj :((( Ju zdazyl zadzwonic i wytracic mnie z rownowagi. Musialam sie wyzalic.
Możesz pogadać z gin czy ci wystawi ZLA na uspokojenie się wyciszenie, bo często stres w pracy blokuje. U nas pracownica miała kilka lat starań, nie miała jakoś strasznie, stres zawsze jest, w końcu gin wystawiał jej przez 2 miesiące i zaskoczyła , jak to się mówi PYKŁO 😜
 
Dziewczyny mam pytanie. We wtorek byłam na wizycie u ginekologa, mówił że jest owulacja i działać a za 10 dni zrobić betę. Myślałam by zrobić we wtorek proga a w piątek może betę. Jutro mam nadzieję zrobić jeszcze raz tsh. I mam właśnie pytanie, bo od niedzieli zaczynam nocki, labo czynne gdzieś od 7 podejrzewam więc mogę odrazu tak po nie przesłanej nocy zrobić proga lub bete? Czy nie przepana noc może jakoś wpłynąć na wynik ?
 
Dziewczyny mam pytanie. We wtorek byłam na wizycie u ginekologa, mówił że jest owulacja i działać a za 10 dni zrobić betę. Myślałam by zrobić we wtorek proga a w piątek może betę. Jutro mam nadzieję zrobić jeszcze raz tsh. I mam właśnie pytanie, bo od niedzieli zaczynam nocki, labo czynne gdzieś od 7 podejrzewam więc mogę odrazu tak po nie przesłanej nocy zrobić proga lub bete? Czy nie przepana noc może jakoś wpłynąć na wynik ?

Na betę na pewno nie będzie miało wpływu bo ciąża jest albo nie ma.
Co do proga chyba też nie 🤔 wydaje mi się, że chodzi o te bardziej "czule" hormony typu prolaktyna, że trzeba rano i nie po wysiłku itp.
Chociaż na stronie labo pokazuje, że próg jest zmienny 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • Screenshot_20201127_183720_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201127_183720_com.android.chrome.jpg
    217,9 KB · Wyświetleń: 51
Nie wiem co ten organizm wyrabia, 14dc i pecherzyki za małe, a LH oczywiście nagle wysokie 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_2609.jpg
    IMG_2609.jpg
    71,2 KB · Wyświetleń: 64
No właśnie też tak czytałam. Kurczę miałam nadzieję sprawdzić tego proga i nie wiem czy to ma sens [emoji19]
Na betę na pewno nie będzie miało wpływu bo ciąża jest albo nie ma.
Co do proga chyba też nie [emoji848] wydaje mi się, że chodzi o te bardziej "czule" hormony typu prolaktyna, że trzeba rano i nie po wysiłku itp.
Chociaż na stronie labo pokazuje, że próg jest zmienny [emoji2368]
 
No właśnie też tak czytałam. Kurczę miałam nadzieję sprawdzić tego proga i nie wiem czy to ma sens [emoji19]

Jeżeli nie szkoda Ci kasy to ja bym zrobiła i zobaczysz. Jeśli wyjdzie niżej niż powinno być po owu to można podejrzewac, że jednak jest naprawdę zmienny.
A nie masz labo żeby odespać i zrobić popołudniu? Na czczo nie trzeba być.
 
Hej dziewczyny, potrzebuje waszej porady!

Staramy się już jakiś czas, dwa tygodnie temu robiłam testy owulacyjne, dwie moce kreski wyszły 13nastego i 14nastego listopada w te dni tez były próby. Dziś dwa testy ciążowe negatywne, czy możliwe ze dwa tygodnie po jest jeszcze za wcześnie? Nie mam żadnych objawowo.. jedynie trochę piersi. Okres nie jest regularny, pomiędzy 28 a 32 dni😌
 
Nie wiem nie orientuje się. Myślałam że wszytskie robią tylko rano.
Jeżeli nie szkoda Ci kasy to ja bym zrobiła i zobaczysz. Jeśli wyjdzie niżej niż powinno być po owu to można podejrzewac, że jednak jest naprawdę zmienny.
A nie masz labo żeby odespać i zrobić popołudniu? Na czczo nie trzeba być.
 
reklama
Do góry