reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No ja się mega cieszę :) i ja i mój mamy dobrą pracę, nasze pensje nie ucierpiały przez pandemie wręcz przeciwnie dostaliśmy ja dodatek, a chłop awans. Mój pracodawca wysłał wszystkich na zdalną już w marcu i jeszcze paczki z owocami wysyła i innymi prezentami. Nie pracuje nawet minuty dłużej niż powinnam i generalnie kocham to miejsce bo dbają o nas niesamowicie. Jedyny minus to taki, że miałam w październiku dostać umowę na czas nieokreślony, a dostałam jeszcze terminową do końca maja i trochę się boję, że jak zajdę w ciążę to już mi jej nie wydłużą, ale może niesłusznie się obawiam
A to nie jest tak, że jak masz umowę krótszą niż termin porody to ona automatycznie przechodzi na umowę na czas nieokreślony? EDIT:jeśli miną wtedy 33 miesiące pracy?
 
reklama
Ja pracuje rok, a w maju będzie niecałe 1,5 roku. Z tego co wiem jak zajdę w ciążę i koniec umowy będzie po 3 msc ciąży to wtedy jest przedłużana do dnia porodu
A to nie jest tak, że jak masz umowę krótszą niż termin porody to ona automatycznie przechodzi na umowę na czas nieokreślony? EDIT:jeśli miną wtedy 33 miesiące pracy?
 
Cześć, ja niestety nie mam po co jutro powtarzać bety. Jesli byłam w ciąży to już w niej nie jestem:( Witam się w 1dc.

Przykro mi. Czyli biochemiczna bo beta ciążowa. Próbuj często po biochem szybko się udaje a praktycznie pewnie każda z nas to miała tylko nie robiła wcześniej testów czy bety. 🤗✊
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Z mężem staramy się już od 9 cykli. Zastanawiam się nad zrobieniem sobie różnych badań. Będę w laboratorium 9dpo i myślałam zrobić:
THS
Progesteron
Prolaktynę
FSH
Testosteron
Estradiol

Co o tym myślicie?

W 9dpo nie ma sensu badać testosteronu, estradiol, fsh,prolaktyna.Dorzucić jeszcze lh i zrobić badania 2-5dc.
 
Hej dziewczyny, proszę pomóżcie mi, co robię nie tak ze nie liczy mi LH lvl? Coś źle robię czy po prostu kreski jeszcze za jasne?
 

Załączniki

  • IMG_20201127_163112.jpg
    IMG_20201127_163112.jpg
    73,5 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hej dziewczyny, proszę pomóżcie mi, co robię nie tak ze nie liczy mi LH lvl? Coś źle robię czy po prostu kreski jeszcze za jasne?
W mojej opinii nie wstawiasz zdjęć w dobrym świetle i ostrości. Mi ta aplikacja często też płata takie figle, że muszę zrobić z 20 zdjęć żeby w końcu coś wczytało jeśli chodzi o początek cyklu. Mi wychodzą tylko w jednym miejscu w domu 😅
 
Do góry