reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć Dziewczyny, bardzo dawno mnie tutaj nie było i większość osob, ktore mogłyby mnie pamiętać zaszło już w upragnioną ciążę. Ja zrobiłam sobie przerwę od pisania na forum, ale nie przestawałam Was czytać. Gratuluje wszytkim, ktorym się udało i zobaczyły dwie kreski:) My z mężem staramy się już ponad 1,5 roku, kilka dni temu zobaczyłam swoje pierwsze w życiu dwie kreseczki, ale bardzo blade. Kreska niestety od kilku dni nie ciemnieje (testy robię codziennie rano), dzisiaj poszłam na betę i czekam na wynik, mega się stresuje. Boję się, że moja radość była przedwczesna.
Stres jest zawsze złym doradcą. Nie stresuj się na zapas, a my trzymamy kciuki żeby beta była ładna [emoji8]
 
reklama
Jak chcecie kresek to macie moje, dwie tłuste krechy 😂 jutro owu 💪💪💪

894EAE6D-7770-4BEF-9615-5EC8F2CA9935.jpeg
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia dla Was [emoji169] Jak się czujecie? Który dc? Ktoś dzisiaj testuje? [emoji6]
No hej hej[emoji847] u mnie 13dc i czekam na owu. Testy jeszcze negatywne więc pewnie znów będzie koło 17-18 dc jak to ostatnio było. Ale śluz płodny już jest, libido skoczyło pod sufit a temp jest na poziomie 36.3. Przytulanki oczywiście są cały czas. Czekam niecierpliwie na ten strategiczny czas[emoji85]
 
reklama
Do góry