reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Spokojnie ❤ Ile dni po owulacji robiłaś test, ten który wyszedł pozytywny? Nie obrazimy się jeśli Nam go pokażesz 😍
Trzymam kciuki, że wszystko będzie w porządku i zaraz będziemy mogły gratulować 😊
Niestety teraz nie mam jak zrobić zdjęcia testu bo jestem w pracy, a nie zabrałam go ze sobą ;) dzisiaj mam 31dc, owulacja potwierdzona testami owulacyjnymi była 15dc. Dziękuję dziewczyny za wsparcie.
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Kto dzisiaj humor mi poprawi i pokaże II kreseczki ?:).
u mnie 2 dc. Czyli mam cykle po 34 dni chyba nie jest jeszcze najgorzej ?:(.
Miłego dnia dla Was i owocnych starań !!! 😎
 
Cześć dziewczyny,
W kilku słowach o mnie: 7cs, podejrzenie endometriozy (torbiel endometrialna), jajowody drożne po bardzo bolesnym HCG (musiały być dość mocno zatkane), cykle 28-32 dni, monitoring cyklu co miesiąc, pecherzyki są i pękają, ale efektów nadal nie widać.
Wyniki badań w 3dc:
TSH: 3,01
FSH: 5,9
LH: 5,1
Estradiol: 39,1
Prolaktyna: 29,7 ng/mL , 631mUI/L
Co sądzicie o TSH i prolaktynie ? TSH niby w normie ale naczytałam się ze dla kobiet starających powinno być ok 1, No i tak wysoka prolaktyna. Wizyta dopiero 7 grudnia przy okazji będzie kolejny monitoring.
W tym cyklu po waszych historiach również zaczęłam mierzyć temperaturę i zakupiłam już test LH i będę robić.
 
Cześć dziewczyny,
W kilku słowach o mnie: 7cs, podejrzenie endometriozy (torbiel endometrialna), jajowody drożne po bardzo bolesnym HCG (musiały być dość mocno zatkane), cykle 28-32 dni, monitoring cyklu co miesiąc, pecherzyki są i pękają, ale efektów nadal nie widać.
Wyniki badań w 3dc:
TSH: 3,01
FSH: 5,9
LH: 5,1
Estradiol: 39,1
Prolaktyna: 29,7 ng/mL , 631mUI/L
Co sądzicie o TSH i prolaktynie ? TSH niby w normie ale naczytałam się ze dla kobiet starających powinno być ok 1, No i tak wysoka prolaktyna. Wizyta dopiero 7 grudnia przy okazji będzie kolejny monitoring.
W tym cyklu po waszych historiach również zaczęłam mierzyć temperaturę i zakupiłam już test LH i będę robić.
Hej 😊 A pokazywałaś te wyniki lekarzowi? Przyjmujesz jakieś leki w kwestii tarczycy? TSH chyba troszkę za wysokie i do zbicia, ja dostałam informację, że najlepiej jak spadnie poniżej 2 🤷‍♀️
 
Hej 😊 A pokazywałaś te wyniki lekarzowi? Przyjmujesz jakieś leki w kwestii tarczycy? TSH chyba troszkę za wysokie i do zbicia, ja dostałam informację, że najlepiej jak spadnie poniżej 2 🤷‍♀️
Wizyta za niedługo i wtedy pokaże, mieszkam za granica i mam wrażenie ze tutaj podejście do wszystkiego od D. Strony 😂 najpierw drożność a teraz dopiero badania hormonów
 
reklama
Hej 😊 A pokazywałaś te wyniki lekarzowi? Przyjmujesz jakieś leki w kwestii tarczycy? TSH chyba troszkę za wysokie i do zbicia, ja dostałam informację, że najlepiej jak spadnie poniżej 2 🤷‍♀️
Ja mam tsh 2,87 i moją lekarz rodzinna powiedziała, że to jest w normie i bardzo ładna, nic nie trzeba robić. Wg mojego laboratorium poprawny zakres to 0,27 - 4,2 🤷🏼‍♀️
 
Do góry