reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie 17 DC, ale jakoś nie pokładam nadziei w tym cyklu 🙄 W grudniu mam wizytę, dwa dni przed owu udało mi się wcisnąć, to zobaczę co na to wszystko powie gin.
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj zaczynam 1dc. Bałam się że będzie załamka bo niepotrzebnie się nakrecalam tym pierwszym cyklem, monitoring, luteina, testy. Ale jestem pozytywnie nastawiona, nawet dobry humor mam. W tym cyklu wrzucam na luz i test zrobię po świętach jak okres nie przyjdzie. Nie chce sobie psuć świat [emoji2957] Luteiny nie będę brać w tym cyklu bo czytałam że jak za wcześnie jest brana to zablokuje owulacje czy dojście plemników do komórki. A ja w poniedziałek miałam pęcherz yk 20mm a od wtorku luteina to mogło to być za wcześnie wg mnie. Najwyżej jak będą dwie kreski i lekarz zdecyduje żebym wtedy brała to mam zapas :-) Cały czas czekam na test @coca [emoji16] @naomi89 gratuluje dwóch kresek i nudnej ciąży życzę! Pozostałym też życzę udanych cyklu. Wkoncu musimy do końca roku zobaczyć te dwie kreski [emoji846]

No mogło być za wcześnie, ja miałam brać dopiero 3 dni po owu, generalnie po owu, byle nie przed, a ze czasem plamilam już 4dpo No to tak wyszło [emoji2368] u mnie nie ma złudzeń i nadziei na ten cykl [emoji23] może po świętach razem będziemy sobie machać kreskami na ciążowych [emoji3590]
 
Ja miałam TSH w okolicach 3 i dostałam najmniejszą dawkę leku, bo podobno do starań to nie pomaga. Teraz mam troszkę ponad 1. A z kolei koleżanka z TSH 4 zaszła w ciążę bez leków.
Dziękuje za odpowiedz, właśnie ile lekarzy chyba tyle opinii, poczekam na wizytę u gin, jeśli on zlekceważy temat na wszelki wypadek pójdę do endo aby się upewnić.
Życzę owocnych starań 😍
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj zaczynam 1dc. Bałam się że będzie załamka bo niepotrzebnie się nakrecalam tym pierwszym cyklem, monitoring, luteina, testy. Ale jestem pozytywnie nastawiona, nawet dobry humor mam. W tym cyklu wrzucam na luz i test zrobię po świętach jak okres nie przyjdzie. Nie chce sobie psuć świat 🤪 Luteiny nie będę brać w tym cyklu bo czytałam że jak za wcześnie jest brana to zablokuje owulacje czy dojście plemników do komórki. A ja w poniedziałek miałam pęcherz yk 20mm a od wtorku luteina to mogło to być za wcześnie wg mnie. Najwyżej jak będą dwie kreski i lekarz zdecyduje żebym wtedy brała to mam zapas :-) Cały czas czekam na test @coca 😁 @naomi89 gratuluje dwóch kresek i nudnej ciąży życzę! Pozostałym też życzę udanych cyklu. Wkoncu musimy do końca roku zobaczyć te dwie kreski 🙂
ja sobie tego inaczej nie wyobrażam,muszą być II kreski w grudniu :).
Dzisiaj przyjdzie mi zamówienie: ananasy,witaminy,zioła itd ! Więc ten cykl będzie mój jak i Wasz !!!
 
reklama
Do góry