reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Dorciaaaa88 to dopiero 31 dzień cyklu. Kreski mogą jeszcze być blade. Nie martw się na zapas! Trzymam kciuki za betę. Pamiętaj, że najważniejszy jest przyrost, więc najlepiej powtórz ją po dwóch dniach. Daj znać. 😊
Własnie tak sobie to tłumaczę, ze jeszcze jest wcześnie i dlatego te kreski takie blade (w sumie bardziej to cień nawet niż kreski), mam nadzieję, ze będzie dobrze. Jeśli beta dzisiaj wskaze ciąże to chciałabym ją powtórzyć w sobotę, no ale zobaczymy czy będzie po co ją powtarzać.
 
reklama
Ja mam kryzys z chłopem... Ja nie wiem. Dziś pierwszy dzień po @ i jeszcze 2 dni temu taaaaaak ochota na seks. A od wczoraj wkurza mnie jak nikt inny i tylko na siebie warczymy nie wiem co jest...
 
Ja mam kryzys z chłopem... Ja nie wiem. Dziś pierwszy dzień po @ i jeszcze 2 dni temu taaaaaak ochota na seks. A od wczoraj wkurza mnie jak nikt inny i tylko na siebie warczymy nie wiem co jest...
wyluzuj kochana. Hormony Ci skacza. Też tak czasami mam ale mój J już do tego przywykł i przez czas kiedy mam @ do 2 dni po jest milutki i potulny jak baranek :).
 
Ja mam kryzys z chłopem... Ja nie wiem. Dziś pierwszy dzień po @ i jeszcze 2 dni temu taaaaaak ochota na seks. A od wczoraj wkurza mnie jak nikt inny i tylko na siebie warczymy nie wiem co jest...
Jesteśmy tylko ludźmi, czasem po prostu trzeba się na siebie trochę powkurzać, podenerwować. Może macie dużo stresu, może któreś z Was się nie wyspało? Przyczyn tak naprawdę może być wiele 🤷‍♀️ Jestem pewna, że zaraz wszystko będzie dobrze 😊
 
Ja mam kryzys z chłopem... Ja nie wiem. Dziś pierwszy dzień po @ i jeszcze 2 dni temu taaaaaak ochota na seks. A od wczoraj wkurza mnie jak nikt inny i tylko na siebie warczymy nie wiem co jest...
Niestety dni są różne i nie zawsze jest kolorowo i namiętnie jak w filmach romantycznych 🙄😉 będzie dobrze, zaraz i jemu i Tobie przejdzie kryzys 😁

Ps: Polecam grzane wino korzenne na starania 😁 matko jakie to dobre, przypomniały mi się odrazu wszystkie wypady w góry zimą ❤️ chociaż smakowo sobie po podróżuje 😏
 
No chyba muszę, ale wybitnie mnie irytuje od wczoraj... Do południa było ok, a w nocy już bym dziada poduszką udusiła [emoji1787][emoji1787]
no to ja mam tak samo czasami 😂😂 z tym,że my już 7 lat razem jesteśmy i każda moją mine zna,mój gest i wie kiedy nie podchodzić do mnie bez noża 😆 będzie dobrze 🥰
 
reklama
Do góry