reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Bierze 3 miesiące więc jak odpuści na tydzień czy dwa to spustoszenia nie narobi w organizmie. Zdecydowanie gorsze dla niego może być Twoje naciskanie i absolutnie nie traktuj tego jako atak, ale to może boleśnie odbić się i na relacji i na staraniach. Daj mu przestrzeń. Nawet jeśli jeden cykl pójdzie całkiem do bani to on naładuje baterie i za miesiąc ruszy z kopyta ze zdwojoną siłą
Ale czy to nie zaprzepaści tych 3 miesięcy jego starań? Żeby suplementy działały trzeba je przecież brać dłuższy czas
 
Spróbuj brac olej z wiesiołka od 1dc do owu. Ale z tego co ja czytałam to śluz płodny niekoniecznie musi wyglądać jak białko jaja. Najczęściej tak jest ale to nie znaczy, że zawsze. Może też być tak, że ten płodny śluz masz tylko w środku a na zewnątrz już inny bądź wcale. Najlepiej jakbyś podczas plodnych poszła do gina i niech on oceni śluz.
[/QUO
Dokładnie , tak jak u mnie było , ginekolog powiedział ostatnio ze coś tam za sucho w środku dał tabletki ale zobaczymy co się poprawiło
 
Bierze 3 miesiące więc jak odpuści na tydzień czy dwa to spustoszenia nie narobi w organizmie. Zdecydowanie gorsze dla niego może być Twoje naciskanie i absolutnie nie traktuj tego jako atak, ale to może boleśnie odbić się i na relacji i na staraniach. Daj mu przestrzeń. Nawet jeśli jeden cykl pójdzie całkiem do bani to on naładuje baterie i za miesiąc ruszy z kopyta ze zdwojoną siłą
Spokojnie nie traktuje, każda opinia jest dla mnie ważna, ale to też nie jest tak że bardzo naciskam i wpycham w Niego te tabletki, tylko on często o nich zapomina i muszę mu przypominać 🙄 i sama wtedy czuję że truję mu dupe, no ale gdyby nie ja to by brał jedną tabletkę na tydzień 🤦‍♀️
 
Mam nadzieję że się uda teraz 😊

Ból taki mega mocno miesiączkowy, porodowy nawet. Czułam jak mi rozpiera woda z kontrastem w jajowodach. Mocno nie miałam zapchane, bo kontrast w miarę swobodnie przeleciał, ale mówiła że jeśli bolało to miałam przytkane. Teraz leżę, troche pobolewa i lekko plamie, taka woda z krwią. Teraz winko i zaraz gorąca kąpiel :)
No mnie tez bolało mocno, ale tylko chwilę i pozniej było okej, poród jednak gorszy był ale za to szybki 2:40 i po sprawie, boje się że z kolejnym nie dojadę 😂 bo 2 faza porodu 5minut trwała
 
Ja bym podeszła go sposobem, dała mu tydzień oddechu i słowa nie powiedziała w ogóle zero tematu. A po tygodniu jak gdyby nigdy nic bym mu przygotowała tabletki i dała na talerzyk do śniadania czy tam kolacji. Też jak gdyby nigdy nic
Spokojnie nie traktuje, każda opinia jest dla mnie ważna, ale to też nie jest tak że bardzo naciskam i wpycham w Niego te tabletki, tylko on często o nich zapomina i muszę mu przypominać [emoji849] i sama wtedy czuję że truję mu dupe, no ale gdyby nie ja to by brał jedną tabletkę na tydzień [emoji2356]
 
Spokojnie nie traktuje, każda opinia jest dla mnie ważna, ale to też nie jest tak że bardzo naciskam i wpycham w Niego te tabletki, tylko on często o nich zapomina i muszę mu przypominać 🙄 i sama wtedy czuję że truję mu dupe, no ale gdyby nie ja to by brał jedną tabletkę na tydzień 🤦‍♀️
Ja po prostu robię tak, że szykuje sobie i mojemu jednocześnie i razem łykamy. :) Wtedy ani nie muszę się martwić, czy wziął ani mu przypominać i go gonić, że ma wziąć. Po prostu mu daję codziennie i sobie i razem łykamy. I tyle. :)
 
reklama
Do góry