reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ok, z jednej strony nie chce do końca roku nawet myśleć o staraniach i po prostu czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu a z drugiej tak sobie myślę że jeśli do końca roku nie wyjdzie a ja będę robić te testy owu i ogólnie będę czujna jakie sygnały daje moje ciało to będę miała więcej do powiedzenia ginekologowi jak pójdę na wizytę na początku roku 🤷‍♀️ co myślicie? doradźcie coś... Z jeszcze jednej strony myślę że mam dopiero 26 lat staram się o pierwsze dziecko więc w ogóle nie jestem w złej sytuacji... Mam nadzieję że mnie rozumiecie...
 
reklama
A u mnie wiesiołek nie zadziałał tak spektakularnie i pisze to tylko po to, aby nowe dziewczyny planujące zażywać wiedziały, ze nie u wszystkich się sprawdza, choć uważam ze u większości jak najbardziej [emoji106][emoji39]
Dokładnie tak. Każdy organizm jest inny i nie u wszystkich będą takie same efekty. Tak samo jak u mojego Pana coś chyba nie działa korzeń z maca. Tu dziewczyny pisały, że Panowie mają większą ochotę na zbliżenia itp, jednak u mnie na razie jest tak jak wcześniej. Mamy jeszcze większą połowę, może po czasie zadziałają jak powinny ✊😁
 
Ale się cieszę, teraz to już pójdzie z górki ❤😁 ani się obejrzysz a już będziesz w ciąży 💛
Mam nadzieję że się uda teraz 😊
@Anio0lek a do czego byś porównała ten ból? Dało się wytrzymać? Jak się teraz czujesz? Mocno miałaś zapchane? Sorry za ilość pytań 🙈
Ból taki mega mocno miesiączkowy, porodowy nawet. Czułam jak mi rozpiera woda z kontrastem w jajowodach. Mocno nie miałam zapchane, bo kontrast w miarę swobodnie przeleciał, ale mówiła że jeśli bolało to miałam przytkane. Teraz leżę, troche pobolewa i lekko plamie, taka woda z krwią. Teraz winko i zaraz gorąca kąpiel :)
 
Mam nadzieję że się uda teraz 😊

Ból taki mega mocno miesiączkowy, porodowy nawet. Czułam jak mi rozpiera woda z kontrastem w jajowodach. Mocno nie miałam zapchane, bo kontrast w miarę swobodnie przeleciał, ale mówiła że jeśli bolało to miałam przytkane. Teraz leżę, troche pobolewa i lekko plamie, taka woda z krwią. Teraz winko i zaraz gorąca kąpiel :)
No to teraz masz piękne, czyste, przepchane jajeczko będzie po nich śmigać jak na sankach 😁❤️
 
Dokładnie tak. Każdy organizm jest inny i nie u wszystkich będą takie same efekty. Tak samo jak u mojego Pana coś chyba nie działa korzeń z maca. Tu dziewczyny pisały, że Panowie mają większą ochotę na zbliżenia itp, jednak u mnie na razie jest tak jak wcześniej. Mamy jeszcze większą połowę, może po czasie zadziałają jak powinny ✊😁
Tak do 3 miesięcy czeka się na efekty, więc jeszcze niech bierze, później się nie opędzisz od Niego 😁
 
Ok, z jednej strony nie chce do końca roku nawet myśleć o staraniach i po prostu czerpać jak najwięcej przyjemności z seksu a z drugiej tak sobie myślę że jeśli do końca roku nie wyjdzie a ja będę robić te testy owu i ogólnie będę czujna jakie sygnały daje moje ciało to będę miała więcej do powiedzenia ginekologowi jak pójdę na wizytę na początku roku [emoji2368] co myślicie? doradźcie coś... Z jeszcze jednej strony myślę że mam dopiero 26 lat staram się o pierwsze dziecko więc w ogóle nie jestem w złej sytuacji... Mam nadzieję że mnie rozumiecie...
Jesteś w bardzo dobrej sytuacji, spokojnie jeszcze masz sporo czasu [emoji6] ja na Twoim miejscu obserwowalabym siebie ale już mniej intensywnie, nie myslalabym juz tyle o staraniach. Witaminy bym brała bo to bardzo ważne nawet kiedy kobieta się nie stara a co do testów owu to też bym robiła żeby być spokojniejsza, że ta owulacja w jakiejś tam prawdopodobnosci występuje. A przytulanki wtedy kiedy jest ochota, bez nacisku. Co do męża to najlepiej jakby on nie widział tych wszystkich testów, witamin itd. Lepiej dla niego i w sumie dla Was [emoji173]
 
Jesteś w bardzo dobrej sytuacji, spokojnie jeszcze masz sporo czasu [emoji6] ja na Twoim miejscu obserwowalabym siebie ale już mniej intensywnie, nie myslalabym juz tyle o staraniach. Witaminy bym brała bo to bardzo ważne nawet kiedy kobieta się nie stara a co do testów owu to też bym robiła żeby być spokojniejsza, że ta owulacja w jakiejś tam prawdopodobnosci występuje. A przytulanki wtedy kiedy jest ochota, bez nacisku. Co do męża to najlepiej jakby on nie widział tych wszystkich testów, witamin itd. Lepiej dla niego i w sumie dla Was [emoji173]
Mąż mi się dzisiaj trochę zbuntował i powiedział że może nie mógł wczoraj przez te wszystkie suplementy, które bierze... Starałam mu się to na spokojnie wytłumaczyć ale powiedział że zrobi sobie od nich przerwę 🤷‍♀️ jakieś logiczne argumenty, które by mu wybiły ten pomysł z głowy? Przecież to tylko maca, wit D3+K2 i FertilMan
 
Po prostu mu na to pozwól. W staraniu najważniejsza jest głowa, a być może jego głowa właśnie tego potrzebuje
Mąż mi się dzisiaj trochę zbuntował i powiedział że może nie mógł wczoraj przez te wszystkie suplementy, które bierze... Starałam mu się to na spokojnie wytłumaczyć ale powiedział że zrobi sobie od nich przerwę [emoji2368] jakieś logiczne argumenty, które by mu wybiły ten pomysł z głowy? Przecież to tylko maca, wit D3+K2 i FertilMan
 
Mąż mi się dzisiaj trochę zbuntował i powiedział że może nie mógł wczoraj przez te wszystkie suplementy, które bierze... Starałam mu się to na spokojnie wytłumaczyć ale powiedział że zrobi sobie od nich przerwę [emoji2368] jakieś logiczne argumenty, które by mu wybiły ten pomysł z głowy? Przecież to tylko maca, wit D3+K2 i FertilMan
Po prostu mu na to pozwól. W staraniu najważniejsza jest głowa, a być może jego głowa właśnie tego potrzebuje
Też jestem tego zdania. Nie naciskaj na niego. Skoro potrzebuje przerwy to niech ja zrobi. Mój też się ostatnio zbuntowal i nie chciał brać przez kilka dni. Przestałam naciskać i w końcu sam przyszedł i wziął. Zróbcie wszystko żeby mu ta blokada trochę puściła. Żeby się to nie pogłębiło bo może być spory problem.
 
reklama
Do góry