reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny o co chodzi dzisiaj znowu mam pozytywny test owu czy tylko mi się wydaje ? A może one tak wychodzą po tym zastrzyku na pęknięcie miała tak któraś z Was?
Edit:Dodam że dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze i jajniki [emoji2356][emoji848]
Jeszcze nawet przez kilka dni mogą wychodzić pozytywy dlatego testy owu robi się tylko do pierwszego pozytywu i jego traktujemy jako ten właściwy [emoji6]
 
reklama
To nie tak, ze jestem jakaś hetera, ale to dorosły chłop, przecież jak będzie miał kaszel nie będę mu syropku na łyżeczce podawać do ust [emoji6] obgadane było, ze będzie brał to bierze [emoji2368] nie ma potrzeby żebym mu w tym sekundowała.
Ależ przecież ja nie twierdzę, że jesteś hetera[emoji38] każdy ma ustalone swoje zwyczaje w zwiazku[emoji6]
 
Ależ przecież ja nie twierdzę, że jesteś hetera[emoji38] każdy ma ustalone swoje zwyczaje w zwiazku[emoji6]

Nie no wiem ze nie twierdzisz [emoji23] poczułam potrzebę wyjaśnienia, żeby nie było, ze jakaś niedobra jestem [emoji23] ja mu nie musze podawać tabletek na talerzyku, ale za to musze przypominać żeby szalik ubrał, bo zimno i wieje [emoji2356][emoji23][emoji2368] niepojęte dla mnie, ze sam na to nie wpadnie [emoji1787]
 
Nie no wiem ze nie twierdzisz [emoji23] poczułam potrzebę wyjaśnienia, żeby nie było, ze jakaś niedobra jestem [emoji23] ja mu nie musze podawać tabletek na talerzyku, ale za to musze przypominać żeby szalik ubrał, bo zimno i wieje [emoji2356][emoji23][emoji2368] niepojęte dla mnie, ze sam na to nie wpadnie [emoji1787]
Te chłopy to już tak mają, czasem to się zachowują jak dzieci we mgle [emoji28]
 
Hej laski, jestem po drożności. Bolało mnie 🙄 miałam przytkane ale ogólnie drożne już są więc można się starać :) dodatkowo mam na lewym jajniki pęcherzyk 12mm, na prawym dwa po 10 mm. Tylko endometrium słabe bo 4,5 mm ale to dopiero 10dc i dr mówi, że może jeszcze urosnąć :)
Czyli zakładamy, że będzie na święta piękny prezent w postaci II 😊❤️
 
Dziewczyny o co chodzi dzisiaj znowu mam pozytywny test owu czy tylko mi się wydaje ? A może one tak wychodzą po tym zastrzyku na pęknięcie miała tak któraś z Was?
Edit:Dodam że dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze i jajniki 🤦‍♀️🤔
a kiedy miałaś zastrzyk, w którym dniu cyklu? I który jest dzisiaj?
 
reklama
Do góry