reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja dzisiaj jadę na badanie drożności, od 5 nie śpię sama nie wiem czemu 🙄 dam znać jak poszło i co dr powie. Będzie też pierwsze USG po kuracji clo i tego też jestem ciekawa :) miłego dnia :)
Powodzenia i nie stresuj się, pozytywne nastawienie to podstawa w tym wypadku ❤ 😊 Czekamy na dobre wieści jak będziesz po badaniu!
 
reklama
Gratulacje ❤ ❤ ❤ aż się zaczęłam szczerzyć do tego telefonu jak zobaczyłam test 😁 Dużo zdrówka dla waszej dwójeczki 😊 To wasze pierwsze maleństwo?

Ja po monitoringu, wczoraj 11dc pęcherzyk w lewym jajniku 12mm, jeszcze jest za mały... Koło czwartku kolejny monitoring, mam nadzieję, że podrośnie ładnie i będzie można działać 🧐
W którym dniu cyklu zrobiłaś test?
 
Nie wierz w to [emoji8] gdyby to miało być takie "proste" to w mojej rodzinie jest dużo miejsca a jakoś nowych członków rodziny brak [emoji846] Czasami się śmieje do babci, że się obija tam na górze i mogłaby w końcu coś załatwić [emoji23] nowotwór to nie wyrok i mam nadzieję, że to będzie dla Was tylko przykry epizod w życiu, o którym będziecie rozmawiać na wspólnych spacerach z maluszkiem [emoji8]
Bardzo dziękuję za wsparcie, naprawdę to dla mnie dużo znaczy![emoji173] Dzisiaj lecę znowu do laboratorium zobaczyć czy jest przyrost, mam nadzieję że wszystko jest ok [emoji2956]
 
reklama
Do góry