reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry dziewczyny! To prawda, że odkąd człowiek stara się o dziecko tworzą się nagle dziwne rzeczy 😒 witam się w 19 dc, według premom owulacja była wczoraj bo w 17 dc był pozytywny test owu, ostatni skok na testach owu miałam również w 14dc i wtedy zaobserwowałam już wysoko szyjkę i najbardziej płodny śluz, później z tym śluzem było bez szału bardziej kremowy niż białko... Dzisiaj rano chcąc zbadać szyjkę jak codziennie zauważyłam, że wystąpiło u mnie brązowe plamienie a szyjka nadal jest wysoko. Jakieś pomysły co to może być? Bo to mój pierwszy raz z taką anomalią 🤔😅 i na pewno nie skaleczyłam się podczas badania 😌miłego dnia wszystkim! ❤
niektóre kobiety mają plamienia owulacyjne, ja w testy lh jakoś nie wierzę wolę pomiary temp bo owulacje mam różnie i późne od 17dc do 27 nawet, syn był z dnia 21 dc owulacji
 
niektóre kobiety mają plamienia owulacyjne, ja w testy lh jakoś nie wierzę wolę pomiary temp bo owulacje mam różnie i późne od 17dc do 27 nawet, syn był z dnia 21 dc owulacji
Mój ginekolog ostatnio powiedział , ze testy od 10 dc , stosunki najlepiej co drugi dzień , częściej to wtedy sperma już nie jest takiej jakości i jest gęsta .
 
reklama
Dzień dobry! Nie moge w to uwierzyć!!! Jestem taka szcześliwa 😍 Zobacz załącznik 1205983

Gratulacje ❤ ❤ ❤ aż się zaczęłam szczerzyć do tego telefonu jak zobaczyłam test 😁 Dużo zdrówka dla waszej dwójeczki 😊 To wasze pierwsze maleństwo?

Ja po monitoringu, wczoraj 11dc pęcherzyk w lewym jajniku 12mm, jeszcze jest za mały... Koło czwartku kolejny monitoring, mam nadzieję, że podrośnie ładnie i będzie można działać 🧐
 
Do góry