reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa od 2 cykli staramy sie z mezem o dzidziusia
Ten cykl postanowilam sprobowac z testami
Powiedzcie mi ile czekacie ze stosunkiem od pozytywnego owulacyjnego ? [emoji85]

Uprawiamy seks kiedy mamy ochote [emoji6] moje libido szybuje w dni płodne wiec... często [emoji23] nie czekamy [emoji23] ostatnio peak miałam akurat w dzień monitoringu w piątek (13-go [emoji23]) i gin kazał jechać do domu, i działać cały weekend [emoji6]
 
Hej dziewczyny, jestem mamą 17 miesięcznego bąbla, o którego walczyliśmy z mężem 9lat, po drodze mialam 5 poronien w tym 2 późne z powodu szyjki.Także trochę juz jestem doswiadczona w staraniach, teraz staramy się od marca o kolejne dziecko(u nas trwa to 1.5roku plus minus) moja metoda to mierzenie temperatury bo cykle mam długie i późne owulacje najwcześniej 17 d najpóźniej 27. Ostatnio niepokoja mnie moje miesiaczki są bardzo mocne, niedługo będę miała usg, ale ten cykl, bardzo mnie zastanawia, pierwszy raz spotykam się z takim wykresem, ale może któraś z was taki miała, dołączę zdjecie, żeby mówić o owulacji potrzebne są 3 wyższe po 6 niższych ja.mialam ich 4 po czym bałagan na wykresie, zastanawiam się czy torbiel moze np to powodować.

Dziwne te wartości przy punktach na wykresie. One są zaokrąglone? Bo wykres rośnie lub spada a wartości są takie same [emoji848] pytam z ciekawości, ogólnie na wykresach nie bardzo się znam, ale [mention]HeraUnique [/mention] może coś będzie miała do powiedzenia [emoji2368]
 
Może za dużo poprostu sobie narzucilas do analizy jak na pierwszy cykl.. podziwiam, że i tak jakoś to wszystko ogarniasz, bo trochę tego jest 😁:)
Do tej pory analizowałam jedynie temperaturę a i tak nie codziennie. Za mną 2 ciąże stracone w 5 tygodniu i jakieś 10 cykli starań na chybił trafił, więc uznałam że to najwyższa pora zgłębić temat ;)
 
Uprawiamy seks kiedy mamy ochote [emoji6] moje libido szybuje w dni płodne wiec... często [emoji23] nie czekamy [emoji23] ostatnio peak miałam akurat w dzień monitoringu w piątek (13-go [emoji23]) i gin kazał jechać do domu, i działać cały weekend [emoji6]
My bez kitu tak samo idziemy, u mnie peak był w tym samym dniu i owulacja raczej też 😂
 
Dziwne te wartości przy punktach na wykresie. One są zaokrąglone? Bo wykres rośnie lub spada a wartości są takie same [emoji848] pytam z ciekawości, ogólnie na wykresach nie bardzo się znam, ale [mention]HeraUnique [/mention] może coś będzie miała do powiedzenia [emoji2368]
To kwestia przybliżenia
 

Załączniki

  • Screenshot_20201124-200832_OvuView.jpg
    Screenshot_20201124-200832_OvuView.jpg
    148,4 KB · Wyświetleń: 53
Hej dziewczyny, jestem mamą 17 miesięcznego bąbla, o którego walczyliśmy z mężem 9lat, po drodze mialam 5 poronien w tym 2 późne z powodu szyjki.Także trochę juz jestem doswiadczona w staraniach, teraz staramy się od marca o kolejne dziecko(u nas trwa to 1.5roku plus minus) moja metoda to mierzenie temperatury bo cykle mam długie i późne owulacje najwcześniej 17 d najpóźniej 27. Ostatnio niepokoja mnie moje miesiaczki są bardzo mocne, niedługo będę miała usg, ale ten cykl, bardzo mnie zastanawia, pierwszy raz spotykam się z takim wykresem, ale może któraś z was taki miała, dołączę zdjecie, żeby mówić o owulacji potrzebne są 3 wyższe po 6 niższych ja.mialam ich 4 po czym bałagan na wykresie, zastanawiam się czy torbiel moze np to powodować.
Mi to wygląda bardziej na problem z progiem. Badałaś sobie prog? Skok jest, choć mógłby być większy 😉 skupiłabym się na zbadaniu proga najpierw 🙃
 
Hej dziewczyny :) jestem tu nowa od 2 cykli staramy sie z mezem o dzidziusia
Ten cykl postanowilam sprobowac z testami
Powiedzcie mi ile czekacie ze stosunkiem od pozytywnego owulacyjnego ? 🙈
Hej 👋
Najlepiej jak najszybciej bo u niektórych dziewczyn z tego co wiem owu występuje nawet już kilkanascie godzin po pozytywnym teście.. ale generalnie to wiem że nie zawsze jest jak, więc najlepiej w przeciągu 2 dni starać się cały czas obojętnie o której porze.. choć specem nie jestem ale owulacje powinna być do 36h po pozytywnym teście :)

Pozytywny mialam w sb ok 19 oraz nd 8 rano
Pierwszy stosunek byl nd po 22 następny w pn po 18
Mam nadzieje ze sie uda 🙈🤞
Dziękuję za odp :)
 
reklama
My bez kitu tak samo idziemy, u mnie peak był w tym samym dniu i owulacja raczej też [emoji23]

U mnie chyba owu była na 2 dzień po peaku [emoji2368] tak by przynajmniej wskazywała temperatura, ale do końca na niej nie polegam, bo biorę luteinę, chociaż po owu mam tak samo wysokie temperatury jak w ubiegłym cyklu bez luteiny, wiec może mi nie podnosi temperatury [emoji2368] czytałam ze może tak być, ale zapytam w piątek. Dla Ciebie był to szczęśliwy piątek 13-go jak nic [emoji3526][emoji3526][emoji3526]
 
Do góry