reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Czy to są testy z Allegro? U mnie nie chciał wyjść taki pozytyw żadnego dnia i myślałam, że coś z tymi testami nie tak, ale to chyba ze mną 😏
U mnie też nigdy nie wyszły pozytywne, ale po kontroli usg też nigdy nie było owu, lekarka też mówiła, że wzrost LH mógł być też za mały, Teraz w 3dc mam robić komplet badań, właśńie między innymi LH
 
Do tej pory analizowałam jedynie temperaturę a i tak nie codziennie. Za mną 2 ciąże stracone w 5 tygodniu i jakieś 10 cykli starań na chybił trafił, więc uznałam że to najwyższa pora zgłębić temat ;)
Przykro mi z powodu Twojej straty..
Rozumiem, jeśli to ma pomóc warto napewno próbować. Mam nadzieję że uda Ci się jak najszybciej :)
 
Też mam te testy i bardzo ładnie wychodzą tyko trochę trzeba poczekać aż się zabarwią te kreski tak jak trzeba. Poza tym nie mam do nich zastrzeżeń [emoji6]
A czy ten wg Ciebie jest pozytywny?
 

Załączniki

  • IMG_20201124_221426.jpg
    IMG_20201124_221426.jpg
    369,1 KB · Wyświetleń: 67
U mnie też nigdy nie wyszły pozytywne, ale po kontroli usg też nigdy nie było owu, lekarka też mówiła, że wzrost LH mógł być też za mały, Teraz w 3dc mam robić komplet badań, właśńie między innymi LH
Ja idę w poniedziałek na progesteron i się dowiem czy była. W ogóle to już jestem załamana trochę i już chcę się umawiać na wizytę chociaż jeszcze nie mam żadnych wyników 😕
 
Ja idę w poniedziałek na progesteron i się dowiem czy była. W ogóle to już jestem załamana trochę i już chcę się umawiać na wizytę chociaż jeszcze nie mam żadnych wyników 😕
Wcześniej nigdy nie robiłam żadnych badań, więc nie wiem jakich norm ja się trzymam, Zaczęłam robić po poronieniu, i wychodzą niezbyt zadowalające, nawet wręcz dołujące.
 
Wcześniej nigdy nie robiłam żadnych badań, więc nie wiem jakich norm ja się trzymam, Zaczęłam robić po poronieniu, i wychodzą niezbyt zadowalające, nawet wręcz dołujące.
Ja robiłam hormony tarczycowe, biorę euthyrox najmniejszą dawkę i już jest ok. Przed epidemią robiłam też morfologię, cytologię i USG i zarówno ginekolog jak i endokrynolog powiedzieli, żeby działać, bo wszystko ok. No ale nie wiem czy jest ta owulacja czy jej nie ma, a to w sumie istotne. Chyba jutro umówię się na wizytę, bo pewnie kilka tyg będę musiała i tak na nią czekać.
A czego nie masz w normie?
 
reklama
Do góry