reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Co nie zmienia faktu że można kochać się kilka dni przed owu, w trakcie jak i po to będzie jeszcze większą szansą jeśli to faktycznie by była prawda [emoji39]
Ja się kocham od zakończenia @🤷‍♀️ i nie zwracam uwagi czy co 2 dni czy codziennie. Mam ochotę, mój M ma ochotę to się bawimy😁 cały cykl 🙃
Ja tylko napisałam co czytałam 🙃
 
Tak wiem i doskonale rozumiem podejście bo u nas jest tak samo. Cały cykl bym nawet nie mogła, nie mam aż tak dużego libido plus dochodzą nie raz gorsze dni, bardziej intensywne i męczące że poprostu mam się nie chce. Ja akurat w trakcie owulacji mam największą ochotę na baraszkowanie [emoji5]
Ja się kocham od zakończenia @[emoji2368] i nie zwracam uwagi czy co 2 dni czy codziennie. Mam ochotę, mój M ma ochotę to się bawimy[emoji16] cały cykl [emoji854]
Ja tylko napisałam co czytałam [emoji854]
 
Ja się kocham od zakończenia @[emoji2368] i nie zwracam uwagi czy co 2 dni czy codziennie. Mam ochotę, mój M ma ochotę to się bawimy[emoji16] cały cykl [emoji854]
Ja tylko napisałam co czytałam [emoji854]
Szkoda, że nie wysłałaś tej książki w moim poprzednim cyklu[emoji16] z mężem kochalismy się prawie dzień przed owu a potem musiał być post i ten fragment o 1-2 dniach przed owu bardzo by mnie pocieszyl[emoji28][emoji23] ale w sumie i tak wredota się przyplątała[emoji85][emoji23]
 
Tak wiem i doskonale rozumiem podejście bo u nas jest tak samo. Cały cykl bym nawet nie mogła, nie mam aż tak dużego libido plus dochodzą nie raz gorsze dni, bardziej intensywne i męczące że poprostu mam się nie chce. Ja akurat w trakcie owulacji mam największą ochotę na baraszkowanie [emoji5]
No tak natura pomaga 🙃 ja też największe mam w okolicach owu 😁 I nie jest też tak, że codziennie cały cykl 😅 każdy ma lepsze I gorsze dni. Po prostu ja nie mieszam mojemu M w głowie, że mam owulacje, że zbliża się owulacja itd. Jak mieszałam to nic nie wychodziło 🤷‍♀️ dlatego czysty spontan, miłość i nic więcej nam nie potrzeba 😉
 
Szkoda, że nie wysłałaś tej książki w moim poprzednim cyklu[emoji16] z mężem kochalismy się prawie dzień przed owu a potem musiał być post i ten fragment o 1-2 dniach przed owu bardzo by mnie pocieszyl[emoji28][emoji23] ale w sumie i tak wredota się przyplątała[emoji85][emoji23]
No i tak nadal to tylko 30% szans 😁
 
reklama
Do góry