reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie wiem,nigdy czegoś takiego nie mialam,czy plamienie owulacyjne jest bardziej brązowe i jakby brudne?
Może być różowe, może być brązowe. Różnie. Więc możliwe, że to była owulacja, a zagnieżdżenie następuje od 6 do 12 dnia po owulacji.
ja w ogole nigdy nie miałam plamień owulacyjnych... Czy to źle? 🤔
Nieee😅 jest to rzadkie, tak samo jak plamienie implantacyjne 😉
 
23dc byl rozowy sluz przy podcieraniu,następnego dnia tj. 24dc brazowe plamienie i trwalo 3 dni..to było 13.11 w zeszly piątek
Kurczę, teoretycznie to mogło być plamienie implantacyjne... Albo cokolwiek innego. 😂 Czemu jak zachodzimy w ciążę, to nie ma jakiegoś jasnego znaku? Typu duży palec u lewej stopy robi się niebieski. 😂 I nikt by nie miał wątpliwości!
 
reklama
A skąd wiesz ze nie jestes? Ja pewnie też nie.. niby to wiem, ale chyba mialam cicha nadzieje ze powiecie mi, ze moze jednak to coś znaczy..

Ja niestety nie będę Ci dawać złudnej nadziei na tym etapie, bo to za wcześnie, żeby mówić o objawach [emoji2368] czasem owu się przesuwa to i @ się przesuwa. Ja tez jestem po cyklu 36 dni a zwykle mam 29 [emoji2368] ro jednorazowe przesunięcie, patrz na normalna długość cyklu. Plamienia w 24dc przed miesiączka mogą występować właśnie np. z uwagi na niskiego proga.
 
Do góry