reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć, jestem tutaj nowa, choć czytam Was od pewnego czasu. Może się przestawię :)
Nazywam się Agnieszka i z mężem staramy się o dzidziusia dopiero od tego miesiąca. 🐒 mam dostać 24 listopada, 9go miałam owu wg aplikacji, ale miałam wrażenie, że była 2 dni później 🤷🏼‍♀️ Pierwsze testowanie przede mną i powiem szczerze, że trochę się tym stresuje. Chcielibyśmy mieć już dzidzię, ale wiem, że to dopeiro 1 cykl starań, więc cudów się nie spodziewam :)
 
Mozesz zrobic zdjecie tej kapsulki w porownaniu do czegos :p Moze tez bym chlopu kupila :) niech sie przysluzy do tych staran :p

Ja mam te z H&B jak coś
IMG_6113-compressed.jpg
IMG_6111.JPG
 
Cześć, jestem tutaj nowa, choć czytam Was od pewnego czasu. Może się przestawię :)
Nazywam się Agnieszka i z mężem staramy się o dzidziusia dopiero od tego miesiąca. [emoji205] mam dostać 24 listopada, 9go miałam owu wg aplikacji, ale miałam wrażenie, że była 2 dni później [emoji2372] Pierwsze testowanie przede mną i powiem szczerze, że trochę się tym stresuje. Chcielibyśmy mieć już dzidzię, ale wiem, że to dopeiro 1 cykl starań, więc cudów się nie spodziewam :)

Witaj:) życzę dwóch kresek tak szybko jak się da :)
 
Cześć, jestem tutaj nowa, choć czytam Was od pewnego czasu. Może się przestawię :)
Nazywam się Agnieszka i z mężem staramy się o dzidziusia dopiero od tego miesiąca. 🐒 mam dostać 24 listopada, 9go miałam owu wg aplikacji, ale miałam wrażenie, że była 2 dni później 🤷🏼‍♀️ Pierwsze testowanie przede mną i powiem szczerze, że trochę się tym stresuje. Chcielibyśmy mieć już dzidzię, ale wiem, że to dopeiro 1 cykl starań, więc cudów się nie spodziewam :)
Witaj, życzę Ci żeby to był Twój pierwszy i ostatni cykl starań 😉 a testem się nie stresuj, może wyjść negatywny, to dopiero Twój pierwszy cykl😉
 
Cześć, jestem tutaj nowa, choć czytam Was od pewnego czasu. Może się przestawię :)
Nazywam się Agnieszka i z mężem staramy się o dzidziusia dopiero od tego miesiąca. 🐒 mam dostać 24 listopada, 9go miałam owu wg aplikacji, ale miałam wrażenie, że była 2 dni później 🤷🏼‍♀️ Pierwsze testowanie przede mną i powiem szczerze, że trochę się tym stresuje. Chcielibyśmy mieć już dzidzię, ale wiem, że to dopeiro 1 cykl starań, więc cudów się nie spodziewam :)
Cześć 😊 Nic się nie stresuj, życzę Ci dwóch pięknych kreseczek ✊
 
Witaj, życzę Ci żeby to był Twój pierwszy i ostatni cykl starań 😉 a testem się nie stresuj, może wyjść negatywny, to dopiero Twój pierwszy cykl😉
Tak coś właśnie czuje, że może wyjść negatywny. 6 dni przed @ mam ból cycków, i pobolewanie podbrzusza. Zazwyczaj boli przed samym okresem, a ten ból w zasadzie jest od owu 🤷🏼‍♀️ 🤔
Na razie mam jednak cichą nadzieje, że będą II kreski.
 
reklama
U mnie dziś 5dc i w końcu ta temp zaczęła spadać jak należy. Jeszcze tylko jutro i już będzie można zacząć działać, bo to bezczynne czekanie jest najgorsze. Mam tym razem nadzieję na normalny cykl, a nie jakieś anomalie. Żadnej późnej owulacji i żadnej 10-cio dniowej fazy lutealnej. Książkowy cykl i książkowa ciąża! Tak bedzie i koniec![emoji1320]
 
Do góry