reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nic tylko się cieszyć 😁 mój też kiedyś miał, ale praca go trochę zniszczyła psychicznie i fizycznie 😔

Na początku nasz seks trwał po 3 godziny 😱😱😱 i to był koszmar!
Żadnego orgazmy, a pot i odciski wszędzie 🤣
Teraz trwa to do pół godziny i to jest maksymalny czas dla mnie, ale zauważyłam że ten rok bardzo nas wymęczył i zdecydowanie rzadziej mamy ochotę na seks, a kilka razy pod rząd nie zdarza się w ogóle. Chociaż kiedyś dawaliśmy radę po 3 razy dziennie 🙈
 
reklama
A przepis na koktajl? Zaraz w chłopa wleje pół cysterny 😁
To zależy jakie owoce mamy pod ręką ale zazwyczaj to są maliny i jagody (zalecane przy staraniach) do tego ananas i banan, korzeń maca, nasiona chia, siemie lniane, karob, płatki owsiane i mleko 😁 i to jemy na drugie śniadanie albo podwieczorek 🤤
 
Właśnie nie czuje w tym miesiącu nic, ani bólu podbrzusza ani bólu piersi :/ strasznie dziwnie jest. W tamtym miesiącu czułam wszystko co się dało, ale wtedy myślałam, że to mogą być objawy ciąży
Mam tak samo, nic nie czuję, nawet co chwilę ugniatam piersi albo daje mojemu do sprawdzenia czy jak dotyka to mnie boli 😅 i nic 😁 ale wydaje mi się, że to może być zasługa Ovarinu, dziewczyny tu mówiły że ładnie im wyrównał hormony i zmniejszył PMS, a ja miałam zawsze okropnie bolesne i wrażliwe na dotyk piersi przed @ 😬 no i jakaś taka mniej jędzowata jestem dla męża 😏
 
Mam tak samo, nic nie czuję, nawet co chwilę ugniatam piersi albo daje mojemu do sprawdzenia czy jak dotyka to mnie boli 😅 i nic 😁 ale wydaje mi się, że to może być zasługa Ovarinu, dziewczyny tu mówiły że ładnie im wyrównał hormony i zmniejszył PMS, a ja miałam zawsze okropnie bolesne i wrażliwe na dotyk piersi 😬
To ja też od tego miesiąca łykam Ovarin 🤔
 
reklama
Do góry