reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mam pytanie, szczególnie do dziewczyn, które chodziły bądź chodzą na monitoring cyklu. Na ile przed owulacja zaczynacie chodzić do lekarza?
W zeszłym miesiącu miałam wizytę akurat w środku cyklu, a że rozmawiałam z ginem o staraniach to stwierdził, że sprawdzi przy okazji co i jak, no i wg niego byłam już po owulacji ok 2 dni (co dziwne pozytywny test owulacyjny wyszedł mi dzień przed wizytą u lekarza) i stwierdził, żebym podeszła w kolejnym cyklu jak będę w 12dc, a że wypada to w niedzielę to zastanawiam się czy lepiej pójść w piątek-10 dzień czy w poniedziałek- 13 dzień? [emoji2955]

Idź w 10dc, jeszcze przed owu podejrzeć jak wyglada sytuacja. Później w okolicy owu lub po, zależy jak to będzie wyglądało w 10dc. Mi kazała przyjść jak będę już po miesiączce.
 
Mam pytanie, szczególnie do dziewczyn, które chodziły bądź chodzą na monitoring cyklu. Na ile przed owulacja zaczynacie chodzić do lekarza?
W zeszłym miesiącu miałam wizytę akurat w środku cyklu, a że rozmawiałam z ginem o staraniach to stwierdził, że sprawdzi przy okazji co i jak, no i wg niego byłam już po owulacji ok 2 dni (co dziwne pozytywny test owulacyjny wyszedł mi dzień przed wizytą u lekarza) i stwierdził, żebym podeszła w kolejnym cyklu jak będę w 12dc, a że wypada to w niedzielę to zastanawiam się czy lepiej pójść w piątek-10 dzień czy w poniedziałek- 13 dzień? 🤨

Ja u siebie w mieście normalnie jestem co kilka dni: 10dc i 12dc i 14dc na monitoringu, a jeśli jadę do lekarza prowadzącego to zwykle w okolicach 10dc żeby mógł zaplanować kiedy mam wziąć zastrzyk (Pregnyl). I potem ewentualnie tydzień później żeby sprawdzić czy coś pękło 🙂
Na twoim miejscu chyba wybrałabym się na monitoring 10dc - lekarz sprawdzi jak wyglądają pęcherzyki i może sam coś podpowie 😉
 
Tak coś właśnie czuje, że może wyjść negatywny. 6 dni przed @ mam ból cycków, i pobolewanie podbrzusza. Zazwyczaj boli przed samym okresem, a ten ból w zasadzie jest od owu 🤷🏼‍♀️ 🤔
Na razie mam jednak cichą nadzieje, że będą II kreski.
Witaj 😉 w takim razie powodzenia i trzymam kciuki, abyś nie musiała długo czekać na II kreseczki 😘
 
Zaraz spadne z kanapy dziewczyny 🤣🤣🤣
E15600F8-697C-403D-B0AB-9EBD11091B74.jpeg
 
reklama
Do góry