reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny jak będziemy w ciąży to jest dla nas ratunek. Pamiętam że pod koniec ciąży najgorszym problemem było dla mnie ubrać skarpetki a tu takie rozwiązanie : haha
O kurde haha[emoji1787] faktycznie to był mega problem
Ja już zaczęłam 5 CS [emoji849] matko, nie sądziłam że to będzie takie skomplikowane i czasochłonne [emoji2360]
U mnie też 5cs[emoji17] bardzo liczę na ten cykl
 
Mozesz zrobic zdjecie tej kapsulki w porownaniu do czegos [emoji14] Moze tez bym chlopu kupila :) niech sie przysluzy do tych staran :p
Proszę [emoji6]
20201118_102716.jpeg
 
Najgorsze jest to, że śniło mi się, że robiłam test i wyszedł pozytywny. Jak się obudziłam to wiedziałam już, że będzie jedna kreska na pewno :(
Ja już mam tak samo! I potem też zawód że jest jedna kreska... Dlatego już sama stwierdziłam że za bardzo świruje. Zamówiłam testy ciążowe na allegro, jak przyjdą to zrobię chyba że @ będzie pierwsza.
 
reklama
Do góry