reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny. Ja też postanowiłam się dziś przedstawić, bo czytam Was od sierpnia 🙂 Oboje z mężem mamy po 31 lat, już piąty cykl staramy się o pierwsze dziecko, ale jakoś nie idzie 🤔 Myślałam, że to tak łatwo przyjdzie, nawet zaplanowałam miesiąc, w którym urodzę 🤦 a życie ma inne plany. W drugim cyklu chyba coś było na rzeczy, bo 16 dc nagle poczułam ukłucie i zaczęłam plamić i 18 dc był już normalny okres. Cykle mam 26-28 dni mniej więcej. W tym cyklu postanowiłam działać inaczej: od wczoraj robię testy owu i biorę ovarin. Wcześniej tylko Wit. D i kwas foliowy. Dziś 8 dc i nowe nadzieje na prezent na Mikołaja 😁
pozdrawiam wszystkie staraczki
Witaj 🙃 też mam 31😉 I 6dc 🙃 cykle zazwyczaj 25/26dni z drobnymi odchyleniami 😉 życzę Ci szybkich 2 kreseczek ❤️
 
Mam 1.23 a jak dziewczyny pisały poniżej 1 jest obniżona rezerwa. Lekarz stwierdził że to są ostatnie dzwonki dla mnie na kolejne dzieci przy takim AMH a jak wiadomo tego nie da się niczym poprawić
Ja mam 1.34 AMh i nie usłyszałam czegoś takiego od lekarza. Rezerwa jajnikowa nie spada z dnia na dzień. Tutaj dziewczyny zachodziły w ciążę z rezerwa jajnikowa 0.60 a ty masz bardzo ładny wynik. Ja mam skończone 26 lat.
 
reklama
Ja mam 1.34 AMh i nie usłyszałam czegoś takiego od lekarza. Rezerwa jajnikowa nie spada z dnia na dzień. Tutaj dziewczyny zachodziły w ciążę z rezerwa jajnikowa 0.60 a ty masz bardzo ładny wynik. Ja mam skończone 26 lat.
A są jakieś widełki odnośnie wieku? Wiesz może dlaczego masz taki wynik?
 
Do góry